Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Ferii 2018 z JOKusiem

2018-01-16 08:15:26, dodał: Paweł Opaliński
W dniu 15.01 od godziny 9.00 do 15.00 w Jaworskim Ośrodku Kultury odbyły się zajęcia plastyczne, pokaz iluzjonisty oraz zabawy dla dzieci w ramach Ferii 2018 z JOKusiem
Zanim dzieci stały się zgraną paczką, musiały nauczyć się swoich imion i bliżej się poznać. Pomogła w tym włóczka wełny. Podając sobie sznurek, wymieniane były imiona i wszyscy razem musieliśmy je powtarzać a na koniec powstała wielka pajęczynka, pomiędzy którą przechodziły zwinne „pająki”.

Dzieci tworzyły samodzielnie „Pakt Feriusia”; na odrysowanych dłoniach wpisywały wymyślone przez siebie zasady, jakich chcą przestrzegać same i oczekują ich od swoich towarzyszy ferii, następnie były one przedyskutowane. Zebrane zasady zostały spisane w punktach i dzieci podpisały się na planszy, zobowiązując się w ten sposób do ich przestrzegania np. szanujemy siebie nawzajem, dobrze się bawimy.
Na deskach Teatru odbył się pokaz iluzjonisty pt. „Magiczne ferie z Czarodziejem” w wykonaniu p. Łukasza Podymskiego, dwukrotnego laureata Mistrzostw Polski w sztukach magicznych. Dzieci miały okazje zobaczyć m.in. sztuczki z kartami, znikającymi piłeczkami, zaczarowaną różdżką. W przedstawieniu brali udział ochotnicy potrzebni do asystowania w sztuczkach magicznych. Chętnych było więcej niż miejsc na scenie, ale iluzjonista dla każdego wręczył magiczną kartę na pamiątkę, by mały magik w domu mógł też trenować potem zademonstrowane sztuczki. Pod dużym wrażeniem byli nie tylko mali, ale i starsi widzowie zebrani w Teatrze.
Zajęcia plastyczne miały za zadanie pokazać, jak bardzo są kreatywni ich uczestnicy. Pomiędzy „esami” i „floresami”, rysowanymi bez odrywania ręki trzeba było dostrzec postać muz. Po nakreśleniu konturów dorysowywane były jedynie małe szczegóły. Każda muza dostała swoje imię, opowiedziano ich magiczne historie oraz uczono się właściwych zasad prezentacji. Dzięki tym historie muz stały się niezwykłe. Udowodnić można to było na przykładzie załączonych zdjęć prac.
Jaworski Ośrodek Kultury 2019