Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Ferie z Jaworskim Ośrodkiem Kultury

2018-01-19 18:52:53, dodał: Paweł Opaliński
Tegoroczne ferie zimowe już za nami. Przez 5 dni w pierwszym tygodniu ferii zimowych odbywały się zajęcia w Jaworskim Ośrodku Kultury, w pracowni plastycznej „Art-Kadia”, w Teatrze Miejskim oraz w Filii JOK – Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa.

Uczestnicy Ferii z JOKusiem mieli tam moc atrakcji. Każdy dzień wypełniony był zupełnie nowymi doświadczeniami, dzięki którym dzieci mogły rozwijać zdolności manualne, kulinarne, a także poprzez zabawę i w miłej atmosferze zdobywać cenną wiedzę, na przykład o tym, w jaki sposób możemy uratować innej osobie życie, a także co robić w przypadku pożaru w domu. Nie zabrakło też kulturalnych doznań, bowiem dzieci wybrały się do Centrum Historii „Zajezdnia” we Wrocławiu na dwie wystawy. Było różnorodnie, ciekawie i smacznie!

Ferie zJOKusiem, które przygotował Jaworski Osrodek Kultury trwały od 15 do 19 stycznia br. i wzięło w nich udział 27 uczestników.

W poniedziałek w Teatrze Miejskim w Jaworze odbył się pokaz magii, podczas którego Iluzjonista pan Łukasz Podymski, porwał dzieci w świat czarów i czarodziejów. Dzieci miały okazję zobaczyć m.in. sztuczki z kartami, znikającymi piłeczkami, unoszeniem i lewitacją stolika, a nawet iluzją uciętej, znikającej ręki.. W przedstawieniu brali udział ochotnicy potrzebni do asystowania w sztuczkach magicznych. Chętnych było więcej niż miejsc na scenie, ale iluzjonista dla każdego wręczył magiczną kartę na pamiątkę, by mały magik w domu mógł też trenować. Pod dużym wrażeniem byli nie tylko mali, ale i starsi widzowie zebrani w Teatrze, bowiem spektakl miał charakter otwarty i każdy mógł kupić bilet na występ.

Drugi dzień ferii zaczęliśmy od spotkania z Policjantem, p. Józefem Kolanek z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze. Poruszane były ważne tematy na temat bezpieczeństwa w czasie ferii i nie tylko. Wykonywane były odgrywane scenki improwizowane, w których np. jedna osoba uległa upadkowi, a reszta grupy uczyła się, jak prawidłowo jej pomóc (np. pozycja boczna ustalona).

Dzieci mogły także osobiście wykonać rozmowę z osobą dyżurną z KPP w Jaworze, podczas której mogły sprawdzić tożsamość Pana Policjanta. Nawiązała się bardzo ożywiona dyskusja. Za wielkie zaangażowanie dzieci Pan Policjant wręczył każdemu coś na osłodę.
Kolejnym punktem programu było spotkanie ze Strażakami z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze (Krzysztof Piwko i Wojciech Iwaniszyn) gdzie na płytę Jaworskiego Rynku wjechał strażacki wóz bojowy. Za tak wspaniałe wykłady dzieci podziękowały własnoręcznie zrobionymi pracami przedstawiającymi pracę służb mundurowych.

W środę w ramach Ferii 2018 z JOKusiem cała grupa wybrała się na wycieczkę do Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu na wystawę poświęconą autorowi komiksów, Henrykowi Jerzemu Chmielewskiemu (pseudonim: Papcio Chmiel) pt .„Świat Tytusa, Romka i A`Tomka”, gdzie dzieci fantastycznie się bawiły.

Za dobrze rozwiązaną tytusową grę plenerową dzieci otrzymały odznaki i mogły obejrzeć drugą tym razem multimedialną i historyczną wystawę pt. „Wrocław 45-2016”, stanowiącą swoisty powrót do przeszłości. Jedną z wielu rzeczy, które przyciągnęły uwagę dzieci były m.in. rekonstrukcje: starej kamienicy, sklepu mięsnego z lat 70-tych (ku zaskoczeniu dzieci w asortymencie sklepu znalazł się tylko smalec…). Na wystawie dzieci zobaczyły także idealnie odwzorowany Kiosk Ruchu z oryginalnym asortymentem, jaki można było nabyć w Polsce pod koniec lat 80-tych. Obie wystawy wywarły na dzieciach olbrzymie wrażenie.

Czwartek z JOKusiem to elementarny kurs pierwszej pomocy przeprowadzony przez strażaka pana Krzysztofa Napierałe z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Jaworze. Szkolenie trwało 4 godziny. Przekazywana wiedza nie była podawana „na sucho”. Każde dziecko musiało przećwiczyć poszczególne etapy udzielania pomocy: ocenić bezpieczeństwo własne i otoczenia, sprawdzić przytomność ofiary wypadku, wołać o wsparcie i pomoc, udrożnić drogi oddechowe, ocenić oddech, zadzwonić na nr alarmowy, ułożyć ofiarę w pozycji bocznej bezpiecznej.

Był też czas na szaleństwo na deskach Teatru Miejskiego w Jaworze. Dzieci zwiedziły cały Teatr, poznając po kolei nazwy poszczególnych pomieszczeń (np. foyer teatru) i innych części, znajdujących się przy scenie: proscenium, orkiestron, horyzont, kurtyna, kulisy. Scena, światła i muzyka tak bardzo rozbudziły dzieci, że wszyscy zamienili się w aktorów i wyzwolili swoją spontaniczność i niepohamowane pokłady energii: pojawiły się jednorożce, koty, akrobaci, tancerze. Każdy stał się choć na chwilę prawdziwym aktorem.

Ostatni dzień to czas wspólnego gotowania i pokaz kulinarny w wykonaniu zwyciężczyni drugiej edycji MasterChef Junior - Julki Cymbaluk. Dzieci samodzielnie pod przewodnictwem Julki przygotowały pizzę oraz kisiel zimowy z jabłkami. Na koniec oczywiście pamiątkowe zdjęcia, rozmowy, utrwalanie przyjaźni i tak ferie przeszły do historii. Na następne trzeba będzie trochę poczekać, ale na szczęście Jaworski Ośrodek Kultury ma jeszcze do tego czasu wiele innych atrakcji dla dzieci, na które serdecznie zaprasza.


Jaworski Ośrodek Kultury 2019