Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Słoneczny Uśmiech

2018-07-03 11:26:23, dodał: Paweł Opaliński
Dzień Dziecka z Jaworskim Ośrodkiem Kultury
XX edycja Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca „Słoneczny Uśmiech”

4 czerwca o godz. 10:00 Dzień Dziecka tłumnie świętowano na płycie jaworskiego rynku. Uroczystość pt. „Dziecięcy Festiwal Piosnki i Tańca – Słoneczny Uśmiech” rozpoczęła się barwną i wesołą paradą z udziałem dzieci z przedszkoli i szkół miasta Jawora

Burmistrz naszego miasta, Pan Emilian Bera, serdecznie przywitał rozentuzjazmowany tłum najmłodszych, życząc im wszystkiego najlepszego w dniu ich święta.
Ku uciesze dzieci grupa „Fruktaki” zaprezentowała się w programie artystycznym „Mundial w Owocowie”, wywołując żywe reakcje na widowni. Po burzliwych owacjach najmłodsi uczestnicy imprezy zawładnęli sceną, śpiewając w grupach przygotowane wcześniej piosenki.
Po wspaniałych występach przyszedł czas na taneczne szaleństwo w IV Maratonie Zumba Kids, który zaangażował do energicznych pląsów około 200 dzieci, a który poprowadziła niezastąpiona Iza Kowalska z KDance Studio.
Kolejną niespodzianką dla przybyłych Milusińskich był gościnny występ grupy „Dabersi” pod kierownictwem p. Jana Mazurka. Krótki, jednakże perfekcyjnie zagrany koncert został entuzjastycznie przyjęty przez słuchaczy.
Na koniec Jury powróciło z obrad i ogłosiło wyniki z przesłuchań uprzednio prezentujących się grup w piosenkach konkursowych.
Jury w składzie:
Jan Mazurek – muzyk, opiekun ogniska muzycznego, instruktor gry na gitarze – przewodniczący Jury
Elżbieta Regulska – pracownik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia – członek Jury
Piotr Kądziołka – pracownik Muzeum Regionalnego, artysta-plastyk – członek Jury
Blanka Wdowiak – pracownik Jaworskiego Ośrodka Kultury, wokalistka zespołu Niepoprawni – sekretarz Jury

Przyznało następującą nagrodę główną i wyróżnienia:
Nagroda Główna - „Mądrusie” - Przedszkole Publiczne nr 2 „Akademia Krasnoludków”
wyróżnienie - „Maluszki” - Przedszkole Niepubliczne „Prymusek”
wyróżnienie + dodatkowa nagroda za kostiumy - „Krasnale” - Przedszkole Publiczne nr 4
wyróżnienie + dodatkowa nagroda za kostiumy - „Pracowite Pszczółki” - Przedszkole Publiczne
nr 8

Podczas całej imprezy serwowano dla najmłodszych to, co tygryski lubią najbardziej, czyli duuuuże ilości waty cukrowej, popcornu i pączków. Wszystko dla naszych jaworskich najsłodszych Słodziaków, którym należą się ogromne brawa za przygotowanie piosenek i aktywny udział w całym wydarzeniu.

Szczególne podziękowania kierujemy do fundatorów maszyny do waty cukrowej, wózka do popcornu oraz półproduktów – firmom: „Na Złotym Rogu” Piekarnia Waldemar Obrębowski, Kampo – Przemysław Kędzierski oraz „F.H.U. Na Straży Krzysztof Napierała” oraz Panu Ryszardowi Kędzierskiemu.

Drogie Dzieci – wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta! Dziękujemy za waszą obecność.
Zapraszamy Was za rok na jaworski rynek.
Jaworski Ośrodek Kultury 2020