Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

2018-10-24 11:43:13, dodał: Paweł Opaliński
7 edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej przeszła już do historii. Udział w konkursie wzięło ponad 60 osób z powiatu jaworskiego. Artyści wykonywali piosenki w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim, ormiańskim a nawet japońskim. Jury w składzie p. Jan Mazurek – muzyk, opiekun ogniska muzycznego, instruktor gry na gitarze, p. Katarzyna Duszeńko – nauczyciel j. niemieckiego, p. Diana Mokłowicz – nauczyciel-anglista, znawca języka francuskiego i rosyjskiego oraz

p. Elżbieta Regulska – pracownik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia postanowiło przyznać następujące miejsca dla następujących osób:
Soliści
- Tytuł Najlepszego (kat.10-13 lat) Zuzanna Sprysak
- Wyróżnienie (kat. 10-13 lat) Natalia Majka oraz Bartosz Oślak
- Tytuł Najlepszego (kat. 14-19 lat) Oliwia Janik
- Wyróżnienie (kat. 14-19 lat) Jessica Bartos oraz Angelika Natorska
Zespoły
- Tytuł Najlepszego (kat.10-13 lat) Olena Kleniuk, Karolina Bełza
- Tytuł Najlepszego (kat. 14-19 lat) Wojciech Łaborewicz, Kajetan Parzyszek
- Wyróżnienie (kat. 14-19 lat) Miłosz Jaskórzyński, Barbara Matusiewicz.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanych występów i życzymy powodzenia w dalszych konkursach.
Jaworski Ośrodek Kultury 2020