Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

IX Jaworskie Dyktando o Pióro Burmistrza Miasta Jawora

2018-11-30 09:10:10, dodał: Paweł Opaliński
Za nami IX Jaworskie Dyktando o Pióro Burmistrza Miasta Jawora Emiliana Bery.
Tekst dyktanda został przygotowany przez Panią Krystynę Ługowską-Frąckowiak, a odczytali je uczestnikom gościnnie - regionalista Piotr Pacak oraz pisarka, Monika B. Janowska. Dzieci pisały o tym, jak wielki muzyk Ignacy Paderewski stał się wybitnym politykiem, a dorośli o polskiej drodze do niepodległego państwa.


Jury w składzie: Maria Pawlaczek – przewodnicząca, Sylwia Zielińska – sekretarz, Barbara Gmerek-Skalik, Beata Miśkiewicz, Monika Włodarczyk, Marzanna Świebodzińska, Anetta Olszowa, po sprawdzeniu wszystkich prac, przyznało następujące nagrody:
wyróżnienie w kat. młodsi: Emma Gotowska
3 miejsce Aleksandra Cieślak
2 miejsce Aleksandra Gawrońska
1 miejsce i tytuł Mistrza Ortografii w kat. młodsi: Dominika Stecka

3 miejsce w kat. starsi: Małgorzata Zawirska
2 miejsce Martyna Gajda
1 miejsce i tytuł Mistrza Pan Jarosław Jurkowki

Inicjatorką jaworskiego dyktanda jest polonistka Jolanta Borkowska–Jadrowska, która I Jaworskie Dyktando zorganizowała 13 lat temu w sali rajców. Pisało je wówczas 50 osób. Rok później na liście II Dyktanda było już 100 uczestników. Gdy w 2010 roku odbyła się III edycja, na Jaworskie Dyktando przyjechali także amatorzy ortografii z różnych stron Polski. Podobnie było w kolejnych latach. W tym roku odbyła się już IX edycja Jaworskiego Dyktanda pod patronatem Burmistrza Jawora Emilian Bery, a już za rok czeka nas jubileuszowa dziesiąta edycja zabaw z ortografią.
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020