Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

X Jaworskie Dyktando

2019-12-02 12:43:44, dodał: Paweł Opaliński
27 listopada w Teatrze Miejskim, uczniowie podstawówek, gimnazjów, licealiści, studenci oraz dorośli przystąpili do pisania już dziesiątego jaworskiego dyktanda. Mistrzem ortografii w kategorii „dorośli” okazał się mieszkanka Jawora Julia Flejterska, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego. Wyróżnienie trafiło zaś do mieszkanki Głogowa pani Małgorzaty Zawirskiej.

W kategorii „dzieci” Tytuł Mistrza Ortografii trafił do uczennicy ósmej klasy Dominiki Wnuk, uczennicy Szkoły Podstawowej w Męcince. Wyróżnienie trafiło do Stanisława Wnuk ucznia Szkoły Podstawowej w Męcince z klasy szóstej.
W grupie młodszej tekst czytała Małgorzata Kosińska dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, w kategorii dorosłych tekst dyktował laureat ubiegłorocznego dyktanda Pan Jarosław Jurkowski.
Komisja w składzie: Jolanta Borkowska-Jadrowska, Beata Miśkiewicz, Jadwiga Piaskowska, Agnieszka Wiącek i Krystyna Mielnik wytrwale sprawdzała Państwa, którym Jaworski Ośrodek Kultury serdecznie dziękuje oraz podziękowania kieruje w stronę Pani Krystynie Ługowskiej - Frąckowiak za napisanie oryginalnych tekstów dyktanda.
Podczas, gdy poloniści dzielnie sprawdzali dyktanda, dzieci z przyjemnością, w ramach relaksu składały origami oraz oglądały bajkę. Ceremonię rozdania nagród poprzedził piękny występ pani Pauliny Buczkowiej przy akompaniamencie pani Martyny Drabiniok.
Już z niecierpliwością czekamy na program Słownik polsko@polski z udziałem profesora Jana Miodka, który jest emitowany w każdą sobotę w TVP Polonii w którym gościnnie wystąpią zwycięzcy X edycji Jaworskiego Dyktanda o pióro Burmistrza Miasta Jawora.

IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020