Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

XXII Jaworskie Gody

2020-01-23 12:21:10, dodał: Paweł Opaliński
Powiatowy Konkurs Kolędniczy "Jaworskie Gody" to nie tylko kolędy, pastorałki i inscenizacje o tematyce okołobożonarodzeniowej, ale przede wszystkim to wspólne kultywowanie ludowych tradycji. W tym roku podczas dwóch dni konkursowych zmagań na scenie wystąpiło ponad 300 osób.

Jury w składzie:
Daniel Rzepa - kierownik zespołu ludowego Chrośliczanie, Radny Rady Powiatu Jaworskiego i właściciel Atelier Fryzjerskiego - przewodniczący
Joanna Tarnówka - Bałabuch - nauczycielka języka polskiego ze Szkoły Podstawowej nr 5,
Renata Aleksiuk - nauczycielka religii w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Jaworze,
Danuta Brdak - reżyser sekcji teatralnej "Akademia Młodego Aktora", działającej przy Jaworskim Ośrodku Kultury, nauczycielka religii,
Jan Mazurek - muzyk, nauczyciel gry na gitarze postanowiło przyznać następujące miejsca:

Kategoria „Dzieci Przedszkolne”
Kategoria widowiskowa:
Tytuł Najlepszego - Grupa "Prymuski" z PN Prymusek
Wyróżnienie - gr. Krasnale z PP nr 2

Kategoria wokalno-instrumentalna:
Tytuł Najlepszego - Aleksandra Sawczak
Wyróżnienie - Oliwia Kwartnik

Kategoria „Dzieci Szkolne (kl.I-III)”
Kategoria widowiskowa:
Tytuł Najlepszego – uczniowie z kl. III z ZSP w Targoszynie
Wyróżnienie – "III b z Piąteczki" z SP nr 5

Kategoria Wokalno-instrumentalna:
Tytuł Najlepszego - Aleksandra Olejarz z SP ze Snowidzy
Wyróżnienie - Anna Burban z sekcji wokalnej "Wesołe Nutki" (JOK)

Kategoria „Dzieci Szkolne (kl.IV-VIII)”
Kategoria widowiskowa:
Tytuł Najlepszego - Szkoła Podstawowa w Pogwizdowie

Kategoria Wokalno-instrumentalna:
Tytuł Najlepszego - duet: Olena Kleniuk oraz Karolina Bełza
Wyróżnienie - Zuzanna Żądło
Wyróżnienie - Zuzanna Sprysak
Wyróżnienie – Amelia Zaim

Kategoria „Młodzież Szkolna”
Kategoria Wokalno-instrumentalna:
Tytuł Najlepszego - Parcheta Olga, Fartuszyńska Aleksandra, Klimczak Krystian

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy zdobyli się na odwagę wziąć udział w konkursie, gdyż jest on na niezwykle wysokim poziomie, a instruktorom za wsparcie oraz ich przygotowanie.

Zapraszamy już na kolejną edycję konkursu.
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020