Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

2018-10-24 11:43:13, dodał: Paweł Opaliński
7 edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej przeszła już do historii. Udział w konkursie wzięło ponad 60 osób z powiatu jaworskiego. Artyści wykonywali piosenki w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim, ormiańskim a nawet japońskim. Jury w składzie p. Jan Mazurek – muzyk, opiekun ogniska muzycznego, instruktor gry na gitarze, p. Katarzyna Duszeńko – nauczyciel j. niemieckiego, p. Diana Mokłowicz – nauczyciel-anglista, znawca języka francuskiego i rosyjskiego oraz

Tymon Tymański gra The Beatles

2018-10-16 08:37:12, dodał: Paweł Opaliński
12.października odbył się niezwykle interesujący koncert Tymon Tymańskiego w repertuarze the Beatles oraz własnym repertuarze. Występ trwał, aż 2 godziny w tym czasie dał pokaz swoich umiejętności wokalnych oraz instrumentalnych. Słuchacze zostali oczarowani ekspresją na scenie jednym słowem to wulkan energetyczny na scenie. Podczas koncertu nie można było się nudzić.

PÓŁ na PÓŁ

2018-10-02 18:51:59, dodał: Paweł Opaliński
Spektakl Pół na Pół w reżyserii Wojciecha Malajkata ze znakomitymi aktorami takimi jak Piotr Szwedes oraz Piotr Polk zagościł na deskach Jaworskiego Teatru.
Przedstawiono historię o dwóch przyrodnich braciach Roberta i Dominika czyhających na śmierć swojej matki ponieważ ich plany na przyszłość były dość niepewne dopóki żyje. Niosło to ze sobą wiele niebezpiecznych i zarazem śmiesznych scen.

Wakacje z JOKUS-iem

2018-08-09 11:51:23, dodał: Paweł Opaliński
Wakacyjna oferta Jaworskiego Ośrodka Kultury dla dzieci była bardzo różnorodna. Spośród przygotowanych atrakcji możemy wyróżnić bajki plenerowe, warsztaty, gry i zabawy. Na początku miesiąca nasze miasto odwiedził Teatr Duet ze spektaklem pt. „Koziołek Pacanołek”. Dzieci mogły zapoznać się z największymi wartościami w życiu jak przyjaźń oraz dobro.

Moralność Pani Dulskiej

2018-07-03 21:19:48, dodał: Paweł Opaliński
Udana Prapremiera spektaklu pt. „Moralność Pani Dulskiej” wg Gabrieli Zapolskiej jaworskiej grupy „Teatr w Walizce”

29 czerwca 2018 w piątkowy wieczór Teatr Miejski w Jaworze wypełniony był po brzegi. Tego dnia wystawiono po raz pierwszy sztukę pt. „Moralność Pani Dulskiej” wg Gabrieli Zapolskiej. Spektakl zrealizowany został przez jaworską grupę „Teatr w Walizce”. Już dziś zapraszamy na premierę spektaklu i kolejne wystawienia, które planowane są na wrzesień 2018 r.

Słoneczny Uśmiech

2018-07-03 11:26:23, dodał: Paweł Opaliński
Dzień Dziecka z Jaworskim Ośrodkiem Kultury
XX edycja Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca „Słoneczny Uśmiech”

4 czerwca o godz. 10:00 Dzień Dziecka tłumnie świętowano na płycie jaworskiego rynku. Uroczystość pt. „Dziecięcy Festiwal Piosnki i Tańca – Słoneczny Uśmiech” rozpoczęła się barwną i wesołą paradą z udziałem dzieci z przedszkoli i szkół miasta Jawora

XX Jaworskie Impresje Teatralne

2018-05-17 09:50:25, dodał: Paweł Opaliński
W dniach 15-16.05.2018 r. w Teatrze Miejskim w Jaworze odbyła się XX edycja Jaworskich Impresji Teatralnych, konkursu organizowanego przez Jaworski Ośrodek Kultury.

Wariaci

2018-04-26 12:17:22, dodał: Paweł Opaliński
Błyskotliwy scenariusz napisany przez Grzegorza Śmiałka został wyreżyserowany przez Danutę Brdak. Współpraca tych osób zaowocowała i po wielu miesiącach prób, na deskach Jaworskiego Teatru zagościł spektakl pt. „Wariaci” w wykonaniu Akademii Młodego Aktora. Sztuka ukazująca grupę osób przebywających w szpitalu psychiatrycznym, która postanawia uciec z niego. Pomimo wielu problemów, udaje im się osiągnąć swój cel.

Akademia Konstytucji 3 Maja

2018-04-26 08:14:24, dodał: Paweł Opaliński
W uroczystości wzięli udział dzieci oraz mieszkańcy Jawora.
Na scenie wystąpili najmłodsi, a dokładnie dzieci z Przedszkola Publicznego nr 4, które przygotowały występ artystyczny pt. „Obrazem, słowem, muzyką – poznajemy historię i tradycję.” Występ okraszony był wiązanką ludowych dolnośląskich tańców, a ubiór inspirowany tradycyjnymi strojami dolnośląskimi. Następnie wystąpiła młodzież z zespołu Sweet Voicees i Euforia prowadzonych przez Pana Mirosława Wdowiaka.

SEKS DLA OPORNYCH

2018-04-24 08:14:32, dodał: Paweł Opaliński
W Teatrze Miejskim w Jaworze odbył się pektakl Michele Riml pt. "Seks dla opornych", a skierowany był on dla dorosłych. Główni bohaterzy to małżeństwo z długim stażem pogrążone w rutynie codzienności. Małżonka postanawia coś zmienić w ich życiu dlatego zabiera ich na weekend do hotelu, gdzie mają okazję poznać się na nowo oraz odkryć drzemiącą w nich miłość. Za pomocą środków satyrycznych ukazane są przywary ludzkie.
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020