Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Dzień Dziecka

2015-06-10 13:40:18, dodał: Paweł Opaliński
W ramach Dnia Dziecka w Teatrze Miejskim odbył się po raz kolejny Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca „Słoneczny uśmiech” .W tym roku mogliśmy podziwiać występy w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkolnej i szkolnej – kl. I – III.

Dzień Zwycięstwa

2015-05-11 11:43:34, dodał: Ewelina
Dzień Zwycięstwa obchodzony jest 8 maja dla upamiętnienia zakończenia II Wojny Światowej.

Święto Narodowego Trzeciego Maja

2015-05-05 10:41:05, dodał: Ewelina
Uroczystości z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja odbyły się na placu przy kościele Św. Marcina.

Spektakl dla dzieci "Władca skarpetek"

2015-05-04 10:52:45, dodał: Ewelina
Aktorzy Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu wystąpili ze spektaklem dla dzieci „Władca skarpetek”. Tematem przewodnim był szacunek do otaczających nas rzeczy codziennego użytku. Główny bohater wyruszył w pouczająca podróż po swoim domu. Roztańczone i rozśpiewane przedmioty, ożywione książki, zabawki uczyły go utrzymania porządku w domu.

XVII Jaworskie Impresje Teatralne

2015-05-04 09:09:14, dodał: Ewelina
Przez dwa dni na scenie jaworskiego teatru, w ramach 17. edycji Jaworskich Impresji Teatralnych, wystąpili młodzi aktorzy z Jawora i powiatu jaworskiego.

60. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

2015-04-15 13:40:58, dodał: Ewelina
To najstarszy i najważniejszy konkurs recytatorski w Polsce. OKR ma już ponad 60 lat, ale tym roku wypada 60. edycja, ponieważ konkurs został zawieszony w czasie stanu wojennego. Organizatorem jest Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy i Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie.

Spektakl familijny "O małej syrence w niejednej piosence"

2015-04-01 14:51:55, dodał: Ewelina
Spektakl zachwycił również dorosłych widzów. Tym razem zawędrowaliśmy w głębiny oceanu, gdzie mieszka mała syrenka Vivien, jej stanowczy ojciec - król Nefryt, zabawny krab - Szachwara oraz podstępna wiedźma - Zewlaga. Na brzegu wielkiej wody pojawił się książę Edward, wypatrujący co dnia dziewczyny, która ocaliła mu życie podczas szalejącego sztormu, jego urocza mama - królowa Hortensja oraz niezastąpiony kucharz Fryc wraz z marynarzami.

Spektakl "KLUB MĘŻUSIÓW"

2015-04-01 14:38:04, dodał: Ewelina
Na deskach jaworskiego teatru 28 marca wystąpili aktorzy Teatru Capitol. Widzowie obejrzeli spektakl "Klub Mężusiów" w reżyserii Andrzeja Rozhina.

Inauguracja Akademii Młodego Aktora

2015-04-01 13:14:48, dodał: Ewelina
Inauguracja Akademii odbyła się 27 marca, podczas Międzynarodowego Dnia Teatru.

Premiera spektaklu "Przystanek Jawor"

2015-04-01 12:27:55, dodał: Ewelina
W amatorskiej grupie teatralnej Teatr 'Pomponik' uczestniczą dzieci w wieku 7 - 10 lat. Grupa działa przy Jaworskim Ośrodku Kultury od 3 lat. Premierowy spektakl "Przystanek Jawor" można było obejrzeć w jaworskim teatrze 26 marca 2015 r.
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020