Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Międzynarodowy Dzień Teatru

2014-03-28 14:54:33, dodał: Ewelina
… „Spotykamy się, by szlochać i by pamiętać; by śmiać się i rozmyślać; by uczyć się, by zaświadczać, by marzyć. Aby wspólnym westchnieniem zachwycić się pięknem, połączyć współczuciem czy przerazić złem. Przychodzimy po energię i siłę.” (fragment Orędzia Międzynarodowego Instytutu Teatralnego na Międzynarodowy Dzień Teatru 2014r.)

Spektakl "Daisy-błękitna tożsamość"

2014-03-10 13:26:18, dodał: Ewelina
9 marca w Teatrze Miejskim w Jaworze publiczność z okazji Dnia Kobiet miała okazję zapoznać się z postacią Daisy, w interpretacji aktorki Aldony Struzik Teatru Polskiego we Wrocławiu, opowiedziana piórem Zbigniewa Niedźwieckiego-Ravicza. Sztuka teatralna „Daisy - błękitna tożsamość”, poświęcona została jednej z najsłynniejszych w historii mieszkanek Dolnego Śląska, księżnej Daisy von Pless.

Ferie w Klubie Art.-Kadia

2014-03-03 11:37:52, dodał: Ewelina
Chociaż aura była wiosenna, ferie zimowe w Jaworski Ośrodku Kultury zaliczamy do udanych. To był wspaniały czas wypełniony mnóstwem zabaw artystycznych, ruchowych, teatralnych, dzieci poznały wielu ciekawych ludzi i nowych przyjaciół.

Kabaret Marcina Dańca

2014-02-17 15:13:28, dodał: Ewelina
W niedzielny wieczór, 16 lutego, po raz pierwszy na deskach jaworskiego teatru wystąpił Kabaret Marcina Dańca. Podczas dwugodzinnego programu publiczność została "rozbawiona do łez".

XIX Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik"

2014-02-16 20:39:32, dodał: Ewelina
14 lutego w Teatrze Miejskim odbył się etap miejski w ramach XIX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik".

Powrót Jawora do macierzy

2014-02-14 15:26:26, dodał: Ewelina
Na uroczystości związane z obchodami 69. Rocznicy Powrotu Jawora do Macierzy w dniu 12 lutego 2014 roku zaprosił mieszkańców Jawora Burmistrz Miasta Jawora oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Jaworze, w imieniu Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych, Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego Stowarzyszenia „Dzieci Wojny w Polsce” Oddział w Jaworze oraz Związku Sybiraków i Zarządu Rejonowego PZERiI.

Spektakl dla dzieci "Szewc Dratewka"

2014-02-10 10:04:09, dodał: Ewelina
W niedzielne popołudnie najmłodsi mieszkańcy Jawora i okolic mieli kolejną okazję uczestnictwa w interaktywnym przedstawieniu pt. "Szewc Dratewka".

Koncert Charytatywny "Młodzież - Dzieciom"

2014-01-28 09:17:13, dodał: Ewelina
Koncert, z inicjatywy Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii p.w. Matki Boskiej Różańcowej, odbył się już po raz 14.

Koncert Kolęd

2014-01-24 07:56:27, dodał: Ewelina
W atmosferze świąt bożegonarodzenia 23 stycznia w Teatrze Miejskim odbył się Koncert Kolęd.
P. Barbara Leonowicz - Dyrektor JOK powitała zaproszonych gości: p. Artura Urbańskiego i p. Marię Piwko, wszystkich artystów ich rodziny i znajomych. Na deskach teatru zaprezentowały się sekcje działające przy Jaworskim Ośrodku Kultury.

Powiatowy Konkurs Kolędniczy "Jaworskie Gody"

2014-01-20 10:42:58, dodał: Ewelina
Prezentacje w poszczególnych kategoriach odbywały się 16 i 17 stycznia w Teatrze Miejskim w Jaworze.
18 stycznia miała miejsce gala finałowa, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.
IMPREZY
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2018