Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Wybory Miss & Mistera Ziemi Jaworskiej 2020 - nabór

2020-03-09 15:13:28, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Startujemy z nową edycją. Konkurs już 29 sierpnia 2020 na jaworskim Rynku podczas Święta Chleba i Piernika 2020. UWAGA! Szukamy dziewczyn od 1,65 cm wzrostu i chłopców od 170 cm wzrostu, którzy wiążą swoją przyszłość z szeroko rozumianą branżą beauty.
Więcej informacji pod nr telefonu 76 870 28 78 - zapraszamy do kontaktu. Do wygrania kontrakty i cenne nagrody rzeczowe. Czekamy na Ciebie!


Wiosna w kapeluszu

2020-03-04 13:49:31, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
W programie: barwna parada, konkurs dla przedszkoli i szkół podstawowych na najpiękniejszy wiosenny kapelusz, wiosenna zumba i bańki mydlane. Regulamin i karty zgłoszenia dostępne poniżej. Termin składania kart - 18.03.2020 r. Serdecznie zapraszamy!

XXII Jaworskie Impresje Teatralne

2020-02-26 07:04:20, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
XXII Jaworskie Impresje Teatralne to dwudniowe przeglądy amatorskich grup teatralnych o zasięgu powiatowym. Biorą w nich udział dzieci i młodzież z podziałem na cztery kategorie:
- przedszkola
- szkoły podstawowe kl. I-III
- szkoły podstawowe kl IV-VIII
- szkoły średnie.

Poniżej dokumenty do pobrania

ZŁOTA RYBKA

2020-02-24 13:13:49, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Zabawna adaptacja jednej z najpopularniejszych baśni Braci Grimm, autorstwa Marty Guśniowskiej – genialnej, współczesnej pisarki zajmującej się literaturą dla najmłodszych. Kochające się, niezamożne małżeństwo – Rybak i Baba, mieszkając w nadmorskiej miejscowości prowadzą niskiej klasy smażalnię ryb. Rybakowi niczego do szczęścia nie brak, jednak Baba nieustannie czuje finansowy niedosyt.
Złowienie „charakternej” Złotej Rybki spełniającej życzenia tylko pozornie rozwiązuje problem.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski 2020

2020-02-17 11:29:32, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Jaworski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w 65.Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim, którego organizatorem jest działające od ponad 100 lat Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie.
Konkurs skierowany jest do młodzieży ze szkół ponadpodstawowych i osób dorosłych.
Konkurs odbywa się w czterech turniejach: poezja śpiewana, teatr jednego aktora, recytacja, wywiedzione ze słowa.

Krystian Krzeszowiak, Natalia Rubiś oraz West Side Sinfonietta

2020-02-05 13:50:09, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Z uwagi na duże zainteresowanie koncertem Krystian Krzeszowiak, Natalia Rubiś oraz West Side Sinfonietta, postanowiliśmy włączyć do sprzedaży miejsca w postaci dostawek.
Bilety do nabycia wyłącznie w kasie JOK*
Zapraszamy!
*Ilość miejsc jest ograniczona.

Pierwszy Turniej FIFA 20 Jawor

2020-02-04 10:42:45, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Już drugiego dnia ferii I Turniej FIFA 20 w Jaworze dla dzieci i młodzieży szkolnej powyżej 9. roku życia. Rozgrywki na wirtualnym boisku, konsolach PS4 PRO i 5. calowych telewizorach. Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona - zapisy w dniu turnieju od godz. 15:00 do 16:00 w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa przy ul. Parkowej 5 w Jaworze. Zapraszamy!

Dyskoteka dla uczniów szkół podstawowych

2020-02-04 09:12:59, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Dyskoteka dla uczniów szkół podstawowych już 13 lutego 2020 r. od 16:00 do 19:00 w sali balowej Europejskiego Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa.
To idealna propozycja na czas ferii dla uczniów szkół podstawowych.
Wstęp jest bezpłatny - za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.
Oprawę muzyczną zapewnia DJ Miras.
ECMEN Parkowa podczas dyskoteki oferuje specjalne menu. Dodatkowo: Hit-karaoke i oświetlenie sali.
Zapraszamy!

PLAN NA KINO przedstawiają Provident i AXA

2020-01-31 12:45:30, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Miło nam poinformować, że po raz kolejny będziemy gościć w naszym Teatrze PLAN NA KINO.
Seanse zaplanowane są na 20 lutego.
Wszelkie szczegóły oraz bilety znajdą Państwo na stronie plannakino.pl

Zakupu biletów można dokonać wyłącznie poprzez stronę internetową PLAN NA KINO

Kasa Kina otwiera się 30 min przed startem pierwszego seansu.

Wywrócona bajka o Kapturku

2020-01-24 12:52:54, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
"Wywrócona bajka o Kapturku" to spektakl dla najmłodszych, oparty na baśni, którą zna każde dziecko. Nie powiela jednak akcji znanej baśni, lecz ją dosłownie wywraca „do góry nogami”. Odwołuje się do znanych symboli z baśni braci Grimm, takich jak czerwony kapturek, groźny wilk czy wędrówka przez las do babci. Oparty jest na przezabawnym autorskim scenariuszu i autorskiej bajkowej muzyce.
Jaworski Ośrodek Kultury 2020