Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

NEO-NÓWKA - nowy termin

2019-01-16 11:58:49, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
W związku z ogłoszeniem żałoby narodowej w dniu pogrzebu Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, który odbędzie się 19 stycznia występ Kabaretu Neo-Nówka został przełożony na dzień 22 stycznia (godziny występów pozostają bez zmian). Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Wszystkich którzy chcą zwrócić zakupione bilety prosimy o niezwłoczny kontakt (do piątku do godziny 15.00).

Calineczka

2019-01-14 09:56:46, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Calineczka, to spektakl bazujący na klasycznej, andersenowskiej baśni, jednak opowiedzianej w niebanalny sposób, według autorskiego scenariusza. W żywoplanowej i lalkowej konwencji oraz przestrzennej, barwnej scenografii sceną rządzą dwie postaci – czarodziejka Przytulia i czarownica Kolczycha, a spektakl toczy się wokół rozgrywającej się między nimi rywalizacji o wpływ na los tytułowej postaci.

Ferie z Jaworskim Ośrodkiem Kultury

2019-01-09 08:18:50, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Ferie Zimowe 2019 dla dzieci z Jaworskim Ośrodkiem Kultury odbędą się w dniach 28.01 - 08.02.2019 r. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy JOK pod nr tel. (76) 870-28-78. Zapraszamy do kontaktu. Będzie się działo! Zapisy trwają! Ilość miejsc jest ograniczona.

Moralność Pani Dulskiej

2019-01-08 20:48:01, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Zapraszamy 27.01.2019 r. w niedzielę na spektakl pt. Moralność Pani Dulskiej. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w sekretariacie JOK i rezerwacje poprzez stronę www.jok.jawor.pl. Specjalna promocja z okazji Dnia Babci i Dziadka: przy zakupie dwóch biletów - voucher z okazji Dnia Babci i Dziadka - cena dwóch biletów - 40 zł.

NEO-NÓWKA

2019-01-08 14:47:48, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
W związku z ogromnym zainteresowaniem i wyjątkową sympatią, jaką mieszkańcy Jawora i okolic darzą Kabaret Neo-Nówka, mamy przyjemność poinformować Państwa o kolejnych terminach występów Kabaretu Neo-Nówka:
21 stycznia 2019 r. o 17:00 i o 20:00. Cena biletu: 70 zł. Rezerwacje na stronie www.jok.jawor.pl i bezpośrednia w sekretariacie JOK.

Objazdowe Kino Visa

2019-01-07 11:00:21, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Miło nam poinformować, że po raz kolejny będziemy gościć w naszym Teatrze Objazdowe Kino Visa.
Seanse zaplanowane są na 30 stycznia
Wszelkie szczegóły znajdą Państwo na stronie Objazdowego Kina Visa
Zakupu biletów można dokonać wyłącznie poprzez stronę internetową Objazdowego Kina Visa
Serdecznie zapraszamy

Kabaret Neo-Nówka

2019-01-04 20:09:43, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
„Żywot Mariana” - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

Spektakl pt. "Kłamstwo"

2019-01-04 19:59:07, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... Kłamstwa. Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu "Kłamstwo"!

MILORD DE PARIS

2018-12-27 09:19:36, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Do hotelu przyjeżdża z Francji tajemniczy mężczyzna, który melduje się w pokoju 404. Każe recepcjonistce kierować do siebie wszystkie kobiety z zasobnym portfelem. Wychodzi na jak, że ów Milord oferuje swoje usługi towarzyskie... Wkrótce spotyka starego przyjaciela, z którym postanawia się odprężyć tak jak za dawnych czasów - wśród "wrocławskiej snobistycznej śmietanki" na spektaklu w Teatrze Scena Kamienica.

WĘGIERSKIE CZARDASZE I TAŃCE

2018-12-27 09:06:07, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Długo wyczekiwana premiera z najsłynniejszymi czardaszami w tle! Zapraszamy na wyjątkowy wieczór, przepełniony węgierskim folklorem, popisowym tańcem i śpiewem! Podczas spektaklu usłyszycie i zobaczycie Państwo wszystkie czardasze, jakie zostały napisane w historii muzyki operetkowej i instrumentalnej. Nie zabraknie przesławnych utworów Montiego, Tańców Węgierskich Brahmsa, fragmentów z operetek: "Zemsta nietoperza", "Baron Cygański", "Księżniczka Czardasza", "Cygańska miłość", "Hrabina Marica".
IMPREZY
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2019