Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Wakacje naturalnie z kulturą

2020-09-07 12:57:16, dodał: Paweł Opaliński
Wakacje naturalnie z kulturą w ramach gminnej akcji „Lato w mieście” okazały się strzałem w dziesiątkę. Przez dwa miesiące wydarzeń było co niemiara. Smok JOKuś co środę spotykał dzieci na kreatywne warsztaty, podczas których uczestnicy wykonywali m.in. drzewka szczęścia, ekologiczne ramki, prace plastyczne i rękodzielnicze z wykorzystaniem takich metod jak frotaż czy shibori.

XXV Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik"

2020-03-05 20:43:25, dodał: Paweł Opaliński
Za nami XXV Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik" - etap miejski. Przegląd odbył się 27.02. 2020 r. w Teatrze Miejskim w Jaworze.
W kategorii "młodsi" przyznano następujące miejsca:
I miejsce - Natalia Koniak
II miejsce - Emma Gotowska
ex aequo:
III miejsce - Zofia Poniewierska
III miejsce - Wojciech Motyka

W kategorii "starsi":
I miejsce - Katarzyna Mroczek
II miejsce - Julia Wiśniewska

Krystyna Giżowska

2020-02-04 10:52:45, dodał: Paweł Opaliński
W dniu 24.01.2020 r. odbył się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka w wykonaniu Krystyny Giżowskiej. W recitalu piosenkarka zaśpiewa swoje największe przeboje, które znamy i lubimy: Złote Obrączki; Przeżyłam z Tobą tyle lat; Nie było ciebie tyle lat; Samotność uczy nas czy W drodze do Fointainbleau;.

Pani Krystynie towarzyszył Adam Pawlikowski-kierownictwo muzyczne plus piano.

XXII Jaworskie Gody

2020-01-23 12:21:10, dodał: Paweł Opaliński
Powiatowy Konkurs Kolędniczy "Jaworskie Gody" to nie tylko kolędy, pastorałki i inscenizacje o tematyce okołobożonarodzeniowej, ale przede wszystkim to wspólne kultywowanie ludowych tradycji. W tym roku podczas dwóch dni konkursowych zmagań na scenie wystąpiło ponad 300 osób.

ZIELONY KOPCIUSZEK

2020-01-23 12:14:10, dodał: Paweł Opaliński
W ramach cyklu niedzielnych bajek Smok Jokuś zaprosił 19 stycznia 2020 r. na spektakl pt. " Zielony Kopciuszek " w wykonaniu Teatru Kultureska .

“ Zielony Kopciuszek” to interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, który dzięki licznym piosenkom, konkurencjom i animacjom przeniósł dzieci w świat baśni o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały.

V Jaworski Jarmark Bożonarodzeniowy

2019-12-19 10:37:50, dodał: Paweł Opaliński
12-15 grudnia miało miejsce V Jaworski Jarmark Bożonarodzeniowy podczas którego odbyło się spotkanie Wigilijne w jaworskim Rynku to wyjątkowy moment w życiu miasta.

Mieszkańcy spotkali się, aby podzielić się opłatkiem i złożyć świąteczne życzenia.

Wszystkim mieszkańcom Jawora życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia były radosne, pełne ciepła i spędzone w gronie najbliższych.

Gala Wolontariatu

2019-12-19 10:25:53, dodał: Paweł Opaliński
Już po raz 5 w Jaworze odbyła się uroczysta Gala Wolontariatu. Władze miasta Jawora pragną w ten sposób podziękować wszystkim wolontariuszom bezinteresownie poświęcającym swój wolny czas oraz wkładającym całe serce w pomoc potrzebującym.

Z roku na rok wolontariat cieszy się coraz większym zainteresowaniem, o czym świadczy wciąż rosnąca liczba zgłoszeń wyróżnionych osób.

Mikołajkowy Turniej Szachowy

2019-12-09 17:19:16, dodał: Paweł Opaliński
7 grudnia w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa był doskonałą okazją dla miłośników gry w szachy, aby sprawdzić swoje umiejętności. Pasjonatów tej dyscypliny sportu nie brakuje, ponieważ do zawodów zgłosiło się blisko 30 osób z powiatu jaworskiego.

Szachiści w 4 kategoriach wiekowych: młodszy junior, junior, starszy junior oraz seniorzy grali w systemie szwajcarskim. Zawodnicy rozegrali 7 rund, co trwało 4 godziny.

Mikołajki

2019-12-09 17:14:42, dodał: Paweł Opaliński
6 grudnia w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa pojawił się długo wyczekiwany przez dzieci Mikołaj, a także Bałwanek Gałganek i Jego Przyjaciele. Było radośnie i zabawnie, jak na mikołajkową imprezę przystało.
Dzieci, w pięknych przebraniach i z uśmiechami od ucha do ucha tańczyły, bawiły się z Mikołajkami, z entuzjazmem brały udział w świątecznych konkursach; popisały się także wokalnie.

Irena Santor

2019-12-02 14:10:22, dodał: Paweł Opaliński
Piosenkarka świętowała 30 listopada w Teatrze Miejskim w Jaworze wspólnie z Państwem swój Diamentowy Jubileusz, podczas wyjątkowej trasy koncertowej pod nazwą „Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem”. Na scenie zaprezentowała niezapomniane przeboje takie jak "Już nie ma dzikich plaż","Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Embarras" oraz najnowsze utwory. Artystka wielkiego formatu zgromadziła całą sale publiczności, która wielokrotnie bisowała oraz na stojąco oklaskiwała niesamowity występ.
poprzednie - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 - następne
Jaworski Ośrodek Kultury 2021