Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Wakacje z JOKUS-iem

2018-08-09 11:51:23, dodał: Paweł Opaliński
Wakacyjna oferta Jaworskiego Ośrodka Kultury dla dzieci była bardzo różnorodna. Spośród przygotowanych atrakcji możemy wyróżnić bajki plenerowe, warsztaty, gry i zabawy. Na początku miesiąca nasze miasto odwiedził Teatr Duet ze spektaklem pt. „Koziołek Pacanołek”. Dzieci mogły zapoznać się z największymi wartościami w życiu jak przyjaźń oraz dobro.

Moralność Pani Dulskiej

2018-07-03 21:19:48, dodał: Paweł Opaliński
Udana Prapremiera spektaklu pt. „Moralność Pani Dulskiej” wg Gabrieli Zapolskiej jaworskiej grupy „Teatr w Walizce”

29 czerwca 2018 w piątkowy wieczór Teatr Miejski w Jaworze wypełniony był po brzegi. Tego dnia wystawiono po raz pierwszy sztukę pt. „Moralność Pani Dulskiej” wg Gabrieli Zapolskiej. Spektakl zrealizowany został przez jaworską grupę „Teatr w Walizce”. Już dziś zapraszamy na premierę spektaklu i kolejne wystawienia, które planowane są na wrzesień 2018 r.

Słoneczny Uśmiech

2018-07-03 11:26:23, dodał: Paweł Opaliński
Dzień Dziecka z Jaworskim Ośrodkiem Kultury
XX edycja Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca „Słoneczny Uśmiech”

4 czerwca o godz. 10:00 Dzień Dziecka tłumnie świętowano na płycie jaworskiego rynku. Uroczystość pt. „Dziecięcy Festiwal Piosnki i Tańca – Słoneczny Uśmiech” rozpoczęła się barwną i wesołą paradą z udziałem dzieci z przedszkoli i szkół miasta Jawora

XX Jaworskie Impresje Teatralne

2018-05-17 09:50:25, dodał: Paweł Opaliński
W dniach 15-16.05.2018 r. w Teatrze Miejskim w Jaworze odbyła się XX edycja Jaworskich Impresji Teatralnych, konkursu organizowanego przez Jaworski Ośrodek Kultury.

Wariaci

2018-04-26 12:17:22, dodał: Paweł Opaliński
Błyskotliwy scenariusz napisany przez Grzegorza Śmiałka został wyreżyserowany przez Danutę Brdak. Współpraca tych osób zaowocowała i po wielu miesiącach prób, na deskach Jaworskiego Teatru zagościł spektakl pt. „Wariaci” w wykonaniu Akademii Młodego Aktora. Sztuka ukazująca grupę osób przebywających w szpitalu psychiatrycznym, która postanawia uciec z niego. Pomimo wielu problemów, udaje im się osiągnąć swój cel.

Akademia Konstytucji 3 Maja

2018-04-26 08:14:24, dodał: Paweł Opaliński
W uroczystości wzięli udział dzieci oraz mieszkańcy Jawora.
Na scenie wystąpili najmłodsi, a dokładnie dzieci z Przedszkola Publicznego nr 4, które przygotowały występ artystyczny pt. „Obrazem, słowem, muzyką – poznajemy historię i tradycję.” Występ okraszony był wiązanką ludowych dolnośląskich tańców, a ubiór inspirowany tradycyjnymi strojami dolnośląskimi. Następnie wystąpiła młodzież z zespołu Sweet Voicees i Euforia prowadzonych przez Pana Mirosława Wdowiaka.

SEKS DLA OPORNYCH

2018-04-24 08:14:32, dodał: Paweł Opaliński
W Teatrze Miejskim w Jaworze odbył się pektakl Michele Riml pt. "Seks dla opornych", a skierowany był on dla dorosłych. Główni bohaterzy to małżeństwo z długim stażem pogrążone w rutynie codzienności. Małżonka postanawia coś zmienić w ich życiu dlatego zabiera ich na weekend do hotelu, gdzie mają okazję poznać się na nowo oraz odkryć drzemiącą w nich miłość. Za pomocą środków satyrycznych ukazane są przywary ludzkie.

Katarzyna Groniec

2018-04-19 10:28:36, dodał: Paweł Opaliński
14.04.2018 odbył się koncert Katarzyny Groniec z zespołem. Koncert skierowany był do młodzieży i osób dojrzałych. Koncert miał na celu poszerzanie horyzontów muzycznych. Charakterystyczne było bogate brzmienie; kompilacja żywego instrumentarium ze wspaniałym głosem artystki. Teksty piosenek mówią o życiu, miłości i relacjach międzyludzkich, które nie zawsze bywają łatwe. Charyzma wokalistki udzieliła się publiczności, zarażając pozytywną energią.

Tribute to Adele

2018-04-18 10:43:06, dodał: Paweł Opaliński
Na scenie zaprezentowała się Marta Podulka wokalistka o ciemnej soulowej barwie głosu, która była doceniona na 50. festiwalu w Opolu oraz w konkursie Mam Talent. Pod akompaniamentem basu, gitary, pianina i perkusji. Solistka oczarowała słuchaczy swoim wyrazistym głosem oraz energią. Wokalistka wykonała covery najpopularniejszej brytyjskiej gwiazdy Adele we własnej aranżacji.

XXIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK

2018-02-26 15:16:10, dodał: Paweł Opaliński
Dziś w Teatrze Miejskim w Jaworze o godz. 9.30 odbył się XXIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski Pegazik - etap miejski. Jury obradowało w składzie: Bożena Kęsicka (przewodnicząca jury) - nauczyciel j. polskiego z PCKZ w Jaworze, Mariola Ziemnik (sekretarz jury) - pracownik Biblioteki Miejskiej w Jaworze, Wojciech Sąsiadowski - nauczyciel j. polskiego z 1 LO w Jaworze. Mieliśmy przyjemność gościć Panią Wiceburmistrz Agnieszkę Rynkiewicz.
poprzednie - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 - następne
Jaworski Ośrodek Kultury 2018