Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

FRANEK WŁÓCZĘGA I LEGEND KSIĘGA

2019-03-18 11:28:17, dodał: Paweł Opaliński
17 marca br. w Teatrze Miejskim odbył się spektakl pt."Franek włóczęga i legend księga", mówił o sile wyobraźni, wartości jaką niesie z sobą czytanie książek i ciekawość świata.

W spektaklu dwójka głównych bohaterów przeniosła się za sprawą magicznej księgi do krainy polskich legend takich jak Popiel, Bazyliszek, Pan Twardowski czy legenda o Lechu, Czechu i Rusie, które zostały opowiedziane na nowo. Wykorzystane zostały techniki linowe - Pan Twardowski wisiał na księżycu.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski 2019

2019-03-15 08:59:31, dodał: Paweł Opaliński
Dnia 13.03.2019r. w Teatrze Miejskim w Jaworze odbył się etap powiatowy 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Konkurs jest dedykowany osobom dorosłym oraz uczniom szkół ponadgimnazjalny ch. Konkurs prowadzony jest w formie czterech odrębnych turniejów:
-Turniej Teatrów Jednego Aktora,
-Turniej Poezji Śpiewanej,
-Turniej Recytatorski oraz
-Wywiedzione ze Słowa.

24. edycja Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

2019-02-20 20:39:48, dodał: Paweł Opaliński
Dnia 20.02.2019 r. w Teatrze Miejskim w Jaworze odbył się etap miejski 24. edycji Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych; ma na celu popularyzację żywego słowa, zaprezentowania wybranych wierszy oraz prozy.

IX Jaworskie Dyktando o Pióro Burmistrza Miasta Jawora

2018-11-30 09:10:10, dodał: Paweł Opaliński
Za nami IX Jaworskie Dyktando o Pióro Burmistrza Miasta Jawora Emiliana Bery.
Tekst dyktanda został przygotowany przez Panią Krystynę Ługowską-Frąckowiak, a odczytali je uczestnikom gościnnie - regionalista Piotr Pacak oraz pisarka, Monika B. Janowska. Dzieci pisały o tym, jak wielki muzyk Ignacy Paderewski stał się wybitnym politykiem, a dorośli o polskiej drodze do niepodległego państwa.

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

2018-10-24 11:43:13, dodał: Paweł Opaliński
7 edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej przeszła już do historii. Udział w konkursie wzięło ponad 60 osób z powiatu jaworskiego. Artyści wykonywali piosenki w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim, ormiańskim a nawet japońskim. Jury w składzie p. Jan Mazurek – muzyk, opiekun ogniska muzycznego, instruktor gry na gitarze, p. Katarzyna Duszeńko – nauczyciel j. niemieckiego, p. Diana Mokłowicz – nauczyciel-anglista, znawca języka francuskiego i rosyjskiego oraz

Tymon Tymański gra The Beatles

2018-10-16 08:37:12, dodał: Paweł Opaliński
12.października odbył się niezwykle interesujący koncert Tymon Tymańskiego w repertuarze the Beatles oraz własnym repertuarze. Występ trwał, aż 2 godziny w tym czasie dał pokaz swoich umiejętności wokalnych oraz instrumentalnych. Słuchacze zostali oczarowani ekspresją na scenie jednym słowem to wulkan energetyczny na scenie. Podczas koncertu nie można było się nudzić.

PÓŁ na PÓŁ

2018-10-02 18:51:59, dodał: Paweł Opaliński
Spektakl Pół na Pół w reżyserii Wojciecha Malajkata ze znakomitymi aktorami takimi jak Piotr Szwedes oraz Piotr Polk zagościł na deskach Jaworskiego Teatru.
Przedstawiono historię o dwóch przyrodnich braciach Roberta i Dominika czyhających na śmierć swojej matki ponieważ ich plany na przyszłość były dość niepewne dopóki żyje. Niosło to ze sobą wiele niebezpiecznych i zarazem śmiesznych scen.

Wakacje z JOKUS-iem

2018-08-09 11:51:23, dodał: Paweł Opaliński
Wakacyjna oferta Jaworskiego Ośrodka Kultury dla dzieci była bardzo różnorodna. Spośród przygotowanych atrakcji możemy wyróżnić bajki plenerowe, warsztaty, gry i zabawy. Na początku miesiąca nasze miasto odwiedził Teatr Duet ze spektaklem pt. „Koziołek Pacanołek”. Dzieci mogły zapoznać się z największymi wartościami w życiu jak przyjaźń oraz dobro.

Moralność Pani Dulskiej

2018-07-03 21:19:48, dodał: Paweł Opaliński
Udana Prapremiera spektaklu pt. „Moralność Pani Dulskiej” wg Gabrieli Zapolskiej jaworskiej grupy „Teatr w Walizce”

29 czerwca 2018 w piątkowy wieczór Teatr Miejski w Jaworze wypełniony był po brzegi. Tego dnia wystawiono po raz pierwszy sztukę pt. „Moralność Pani Dulskiej” wg Gabrieli Zapolskiej. Spektakl zrealizowany został przez jaworską grupę „Teatr w Walizce”. Już dziś zapraszamy na premierę spektaklu i kolejne wystawienia, które planowane są na wrzesień 2018 r.

Słoneczny Uśmiech

2018-07-03 11:26:23, dodał: Paweł Opaliński
Dzień Dziecka z Jaworskim Ośrodkiem Kultury
XX edycja Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca „Słoneczny Uśmiech”

4 czerwca o godz. 10:00 Dzień Dziecka tłumnie świętowano na płycie jaworskiego rynku. Uroczystość pt. „Dziecięcy Festiwal Piosnki i Tańca – Słoneczny Uśmiech” rozpoczęła się barwną i wesołą paradą z udziałem dzieci z przedszkoli i szkół miasta Jawora
poprzednie - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 - następne
Jaworski Ośrodek Kultury 2019