Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

V Jaworski Jarmark Bożonarodzeniowy

2019-12-19 10:37:50, dodał: Paweł Opaliński
12-15 grudnia miało miejsce V Jaworski Jarmark Bożonarodzeniowy podczas którego odbyło się spotkanie Wigilijne w jaworskim Rynku to wyjątkowy moment w życiu miasta.

Mieszkańcy spotkali się, aby podzielić się opłatkiem i złożyć świąteczne życzenia.

Wszystkim mieszkańcom Jawora życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia były radosne, pełne ciepła i spędzone w gronie najbliższych.

Gala Wolontariatu

2019-12-19 10:25:53, dodał: Paweł Opaliński
Już po raz 5 w Jaworze odbyła się uroczysta Gala Wolontariatu. Władze miasta Jawora pragną w ten sposób podziękować wszystkim wolontariuszom bezinteresownie poświęcającym swój wolny czas oraz wkładającym całe serce w pomoc potrzebującym.

Z roku na rok wolontariat cieszy się coraz większym zainteresowaniem, o czym świadczy wciąż rosnąca liczba zgłoszeń wyróżnionych osób.

Mikołajkowy Turniej Szachowy

2019-12-09 17:19:16, dodał: Paweł Opaliński
7 grudnia w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa był doskonałą okazją dla miłośników gry w szachy, aby sprawdzić swoje umiejętności. Pasjonatów tej dyscypliny sportu nie brakuje, ponieważ do zawodów zgłosiło się blisko 30 osób z powiatu jaworskiego.

Szachiści w 4 kategoriach wiekowych: młodszy junior, junior, starszy junior oraz seniorzy grali w systemie szwajcarskim. Zawodnicy rozegrali 7 rund, co trwało 4 godziny.

Mikołajki

2019-12-09 17:14:42, dodał: Paweł Opaliński
6 grudnia w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa pojawił się długo wyczekiwany przez dzieci Mikołaj, a także Bałwanek Gałganek i Jego Przyjaciele. Było radośnie i zabawnie, jak na mikołajkową imprezę przystało.
Dzieci, w pięknych przebraniach i z uśmiechami od ucha do ucha tańczyły, bawiły się z Mikołajkami, z entuzjazmem brały udział w świątecznych konkursach; popisały się także wokalnie.

Irena Santor

2019-12-02 14:10:22, dodał: Paweł Opaliński
Piosenkarka świętowała 30 listopada w Teatrze Miejskim w Jaworze wspólnie z Państwem swój Diamentowy Jubileusz, podczas wyjątkowej trasy koncertowej pod nazwą „Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem”. Na scenie zaprezentowała niezapomniane przeboje takie jak "Już nie ma dzikich plaż","Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Embarras" oraz najnowsze utwory. Artystka wielkiego formatu zgromadziła całą sale publiczności, która wielokrotnie bisowała oraz na stojąco oklaskiwała niesamowity występ.

X Jaworskie Dyktando

2019-12-02 12:43:44, dodał: Paweł Opaliński
27 listopada w Teatrze Miejskim, uczniowie podstawówek, gimnazjów, licealiści, studenci oraz dorośli przystąpili do pisania już dziesiątego jaworskiego dyktanda. Mistrzem ortografii w kategorii „dorośli” okazał się mieszkanka Jawora Julia Flejterska, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego. Wyróżnienie trafiło zaś do mieszkanki Głogowa pani Małgorzaty Zawirskiej.

101. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

2019-11-19 11:24:03, dodał: Paweł Opaliński
Uroczyste obchody na Jaworskim Rynku rozpoczęły się od złożenia wiązanek pod Pomnikiem Tysiąclecia Państwa Polskiego i Zwycięstwa nad Faszyzmem przez przedstawicieli państwowych oraz organizacji społecznych i instytucji. Następnie odbyła się msza Św. w intencji Ojczyzny i mieszkańców Miasta Jawora w Kościele pw. św. Marcina. Pod kościołem rozłożono 40m flagę, którą pomagali nieść harcerze oraz mieszkańcy Jawora wzdłuż uliczek kierując się na Rynek, a prowadził ich św. Marcin na koniu.

INNA BAJKA

2019-11-19 11:12:41, dodał: Paweł Opaliński
W ramach cyklu niedzielnych bajek Smok Jokuś zaprosił 17 listopada na spektakl pt. "Inna Bajka" w wykonaniu Teatru Trójkąt.
Nie ma osób, które nie znały by bajki pt. Jaś i Małgosia oraz Czerwony Kapturek, a w tej bajce te historie się wymieszały. Cała ta bajka była zwariowana, wesoła oraz niestandardowej.

Sparing Szachowy z okazji 101 rocznicy Święta Niepodległości

2019-11-14 07:40:28, dodał: Paweł Opaliński
Dnia 09.11.2019 r. odbył się kolejny Sparing Szachowy z okazji 101 rocznicy Święta Niepodległości.
Sparing odbywał się w czterech kategoriach takich jak starszy junior, junior, młodszy junior oraz senior.
Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani przepysznymi Rogalami Świętomarcińskimi, a na wyłonionych zwycięzców czekały kosze słodkości.

Warsztaty robienia kotylionów

2019-11-07 10:32:44, dodał: Paweł Opaliński
Jak co roku przed Świętem Niepodległości zaprosiliśmy mieszkańców Jawora na warsztaty międzypokoleniowe, na których mogli własnoręcznie wykonać biało-czerwone rozetki zwane kotylionami. W ruch poszły nożyczki, klej i własna inwencja. Instruktor przedstawił trzy propozycje, które można zobaczyć na załączonych zdjęciach.
poprzednie - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 - następne
Jaworski Ośrodek Kultury 2020