Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Czysta Woda

2018-03-23 20:52:21, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Miło nam poinformować, iż podopieczna Art-Kadii, Hania Matuszek, otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Czysta Woda", organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy. Praca Hani wyróżniła się spośród ponad 660 dzieł pod względem wykonania, ciekawym podejściem do tematu oraz delikatnością stylu.

JAWOR WITAŁ WIOSNĘ

2018-03-21 15:08:36, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
O godz. 10:00 jaworski Rynek zalała kolorowa, pozytywna energia bijąca od dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych powiatu jaworskiego, które przeszły w wiosennym pochodzie pod scenę, by pod okiem roztańczonej Izy Kowalskiej z K-DANCE STUDIO pożegnać tanecznie zimę. Na ponad 300 dzieci zgromadzonych przed Teatrem Miejskim czekało mnóstwo atrakcji, m.in.: wiosenny pokaz mody, pn. "In bloom / Wiosna w rozkwicie", przygotowany przez pracowników JOK oraz Agnieszkę Szymańską - charakteryzatorkę.

Poszukujemy pracowników

2018-03-14 15:25:45, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Jaworski Ośrodek Kultury poszukuje pracowników na stanowisko kelner/barman do pracy w kawiarni ECMEN. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt na adres sekretariat@jok.jawor.pl lub ecmen@jawor.pl

Rodzinny Kiermasz Wielkanocny "Ale Jaja"

2018-03-12 12:09:51, dodał: Konstancja, kategoria: ecmen
kiermasz
Już 24.03.2018 r. (sobota) w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbędzie się iście świąteczne i rodzinne wydarzenie, a mianowicie II edycja Kiermaszu Wielkanocnego "Ale Jaja".

XXIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK

2018-03-12 09:57:07, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Dnia 09.03.2018 o godzinie 9.30 odbył się etap powiatowy XIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „PEGAZIK”. Jury obradowało w składzie: Bożena Kęsicka (przewodnicząca jury) - nauczyciel j. polskiego z PCKZ w Jaworze, Mariola Ziemnik (sekretarz jury) - pracownik Biblioteki Miejskiej w Jaworze, Wojciech Sąsiadowski - nauczyciel j. polskiego z 1 LO w Jaworze. Mieliśmy przyjemność gościć Panią Wiceburmistrz Agnieszkę Rynkiewicz.

Kabaret Czesuaf

2018-03-05 11:30:12, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Kabaret Czesuaf od 2002 r. rozśmiesza widzów w całej Polsce. Przez ten czas grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych. Najbardziej rozpoznawalne skecze kabaretu to m.in. „Mowa Nienawiści”, „Schronisko” i „The Ponic”. Najnowszy program kabaretu nosi tytuł „Rewizyta” i można go zobaczyć na żywo na scenach całej Polski.

BARDZO MŁODA KULTURA NA DOLNYM ŚLĄSKU

2018-03-09 09:19:27, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu - operator programu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku zaprasza przedstawicieli instytucji kultury, szkół i organizacji pozarządowych na spotkanie informacyjne programu Narodowego Centrum Kultury o nazwie Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku, które odbędzie się 13 marca 2018 roku w Jaworze, w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, przy ul. Parkowej 5.

63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

2018-03-07 22:18:49, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Teatr Miejski w Jaworze należał dziś do młodzieży, która zaprezentowała swoje umiejętności recytatorskie, aktorskie i wokalne podczas powiatowych eliminacji 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
Po wysłuchaniu występów wszystkich młodych artystów Pani Urszula Norko – przewodnicząca jury i nauczyciel języka polskiego ze Szkoły Podstawowej Nr 1 ogłosiła następujące wyniki:

Katarzyna Groniec

2018-03-05 11:45:07, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Już 14 kwietnia zapraszamy do Teatru na koncert Katarzyny Groniec.

Każdy ma swoją Ziemię Obiecaną. Coś za czym tęskni, czego mu brak, co chciałby, a nie może albo miał i utracił. Ziemia Utracona. Dobry tytuł na tomik poezji gdyby nie był parafrazą T.S.Eliota. „Najokrutniejszy miesiąc to kwiecień“ pisał poeta w „Ziemi Jałowej“. To prawda. Niezłe też bywają te poprzedzające kwiecień... ale co z tego? W końcu i tak nadchodzi wiosna.

WIOSNA W KAPELUSZU

2018-03-05 08:43:39, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
21 marca 2018 r. na Jaworskim Rynku o godzinie 10.00 odbędzie się Wiosenny korowód, który uczestnicy będą prezentować własnoręcznie robione kapelusze.
W trakcie tego wydarzenia odbędzie się wiele atrakcji, a jeśli chcesz wziąć udział w konkursie to stwórz oryginalny kapelusz,dostarcz wcześniej swoją kartę zgłoszenia i przyjdź.
Zgłoszenia przyjmujemy do 21 marca do godziny 10.30.
Jaworski Ośrodek Kultury 2018