Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

VII Jaworska Gala Kresowa

2017-09-28 11:25:56, dodał: Iwona, kategoria: teatr
Po raz kolejny Jaworski Ośrodek Kultury będzie gościć znakomitych wykonawców podczas kolejnej Jaworskiej Gali Kresowej.
Koncerty prowadzić będzie: Aurelia Sobczak- aktorkaW koncercie wystąpią :
• Zespół „Wszystko w porządku” z Domu Polskiego w Borysowie (Białoruś} Wokalny zespół młodzieżowo – estradowy, działający przy Domu Polskim w Borysowie od 2010 r. Zespół bierze udział w imprezach okolicznościowych zorganizowanych przez Dom Polski w Borysewie, zespół uczestniczył w V Festiwalu „Eurydyka” im. Anny German w Mińsku i otrzymał wyróżnienie. Kierownik zespołu – Ałła Nicijewska.
• Zespół „Wesołeczki” z miejscowości Piesek na Białorusi - W repertuarze polskie, rosyjskie i białoruskie piosenki ludowe. Wspaniała harmonia głosów, piękne stroje estradowe i ciekawa choreografia.
• Zespół „Słodka czwórka” - kwartet rewelersów ( kontynuator tradycji wokalnych lat 1920-40 ) Zespół Słodka Czwórka w składzie:
Krzysztof Machowski – tenor, Alfred Schelenz- tenor ,Adam Baran –baryton,
Zdzisław Zawadka –bas

• Barbara Twardosz – Droździńska –piosenkarka z Kobrynia, która w swoim repertuarze ma piosenki kresowe, ballady i romanse rosyjskie oraz współczesną polską muzykę rozrywkową, polskie przeboje z lat 50 i 60.
• Stanisław Górka - aktor, który swoją popularność zawdzięcza roli kościelnego Zbyszka Sroki w serialu "Plebania". W koncercie wystąpi z repertuarem lwowskim
• Tomasz Kuba Kozłowski – autor - koncert poprzedzi multimedialna prezentacja wybranych aspektów kultury i historii Kresów zatytułowana „Świat Kresów”, prezentowana przez Tomasza Kubę Kozłowskiego - autora książek, kolekcjonera, znawcę tematyki kresowej, reprezentanta DSH Warszawska Inicjatywa Kresowa (WIK)
Wstęp wolny
Jaworski Ośrodek Kultury 2021