Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej - edycja 9. on-line

2020-09-03 09:29:29, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w 9. edycji Konkursu Piosenki Obcojęzycznej o zasięgu powiatowym.
W tym roku konkurs przebiega w trybie zdalnym; zgłoszenia i nagrania uczestnicy wysyłają na wskazany w regulaminie adres internetowy imprezy@jok.jawor.pl. Po nadesłaniu plików i sprawdzeniu ich, uczestnik otrzymuje powiadomienie o zakwalifikowaniu do konkursu.

Nagrania uczestników będzie oceniała powołana przez Organizatora komisja jury. Na zgłoszenia czekamy do 28.10.2020 r. Ogłoszenie wyników i publikacja zwycięskich nagrań nastąpi w dniu 30.10.2020 r. na stronach internetowych Jaworskiego Ośrodka Kultury. Miejsce i termin wręczania nagród zostanie podany do wiadomości także w dniu ogłoszenia wyników konkursu.
Konkurs podzielony jest na 2 kategorie wiekowe (10-13 lat i 14-19 lat), a udział w nim mogą brać soliści lub zespoły.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu i formularzem zgłoszenia, wypełnienie ich, podpisanie i przesłanie skanów dokumentów wraz z nagraniem na adres e-mail wskazany w regulaminie.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 76/870-28-78. Zapraszamy do kontaktu i wzięcia udziału w konkursie.

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Życzymy powodzenia!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie formularzy zgłoszeniowych:

Regulamin i formularze zgłoszeniowe
Jaworski Ośrodek Kultury 2020