Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Wyniki Konkursu Piosenki Obcojęzycznej 2020 - edycja 9. on-line

2020-10-30 14:40:01, dodał: Joanna, kategoria: teatr
Z przyjemnością ogłaszamy wyniki 9. edycji Konkursu Piosenki Obcojęzycznej on-line.
Jury w składzie:
p. Artur Zuchmantowicz - muzyk - przewodniczący jury
p. Tomasz Starzec - nauczyciel j. angielskiego - członek jury
p. Mateusz Dziasek - germanista - członek jury
p. Fabio Podda - członek jury
p. Sylwia Zielińska - pracownik Jaworskiego Ośrodka Kultury - sekretarz jury

przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

W kategorii solistów (I kat. wiekowa 10-13 lat):
1 miejsce - Zuzanna Sprysak
2 miejsce - Natalia Majka
3 miejsce - Katarzyna Tyrpak

W kategorii solistów (II kat. wiekowa 14-19 lat):
1 miejsce - Eliza Gałka
2 miejsce - Olga Parcheta
3 miejsce - Natasza Bronicka
wyróżnienie - Dominik Kwiatkowski

W kategorii zespołów (I kat. wiekowa 10-13 lat):
wyróżnienie - Natalia Majka, Oliwia Pitas, Julia Piórkowska, Jessica Neuman

Dziękujemy wszystkim za podjęcie muzycznego i językowego wyzwania. Gratulujemy także kreatywności w nagrywaniu własnych prezentacji. Jury brało pod uwagę walory i umiejętności warsztatowe, poprawność językową, interpretację utworu; liczyło się także ogólne wrażenie artystyczne.

Nagrania laureatów będą publikowane na fanpage`u Jaworskiego Ośrodka Kultury na Facebooku.
Zapraszamy po odbiór nagród wszystkich ww. laureatów do Jaworskiego Ośrodka Kultury.
Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego tel. 76 870-28-78
Jaworski Ośrodek Kultury 2021