Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

"Jaki Znak Twój?" - wyniki konkursu

2020-11-11 11:19:31, dodał: Joanna, kategoria: teatr
Mamy przyjemność ogłosić wyniki konkursu plastycznego "Jaki znak Twój?" w 102. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.Jury w składzie:
Piotr Kądziołka - artysta plastyk - członek jury
Alfreda Korybska - pracownik Jaworskiego Ośrodka Kultury - członek jury
Blanka Wdowiak - pracownik Jaworskiego Ośrodka Kultury - sekretarz jury
Joanna Piotrowicz-Dębicka - dyrektor Jaworskiego Ośrodka Kultury

przyznało następujące miejsca:
Kategoria "Dzieci Przedszkolne"
prace indywidualne:
1 miejsce - Michał Gajda (6 l.)
2 miejsce - Olgierd Tabisz (3 l.)
3 miejsce - Maja Bienias (5l.)

prace zbiorowe:
wyróżnienie: grupa "Króliczki" Przedszkole Publiczne nr 8 i. Kubusia Puchatka

Kategoria "Dzieci szkolne" (7-15 lat)
prace indywidualne:
1 miejsce: Kacper Skórczyński (9 l.)
2 miejsce: Lena Chałupka (9 l.)
3 miejsce: Wojciech Konior (13 l.)

Kategoria "Młodzież i dorośli" (16+)
prace indywidualne:
wyróżnienie: Bartłomiej Konior (16 l.)

Doceniając wysiłek wszystkich uczestników konkursu serdecznie gratulujemy dzieciom i młodzieży pomysłowości, inwencji twórczej i uzdolnień plastycznych. Szczególne gratulacje składamy zwycięzcom, dla których przygotowano atrakcyjne nagrody. Z przyjemnością wręczymy je laureatom. Zapraszamy do siedziby Jaworskiego Ośrodka Kultury od poniedziałku 16.11.2020 r.
Zapraszamy do zwiedzenie pokonkursowej internetowej galerii, klikając w załączniki poniżej. Już jutro prezentacja prac opublikowana zostanie na oficjalnym fanpage`u Jaworskiego Ośrodka Kultury.
Jaworski Ośrodek Kultury 2021