Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Złap wiosnę w Jaworze

2021-03-12 14:27:11, dodał: Joanna, kategoria: teatr
#wiosnajestkobieta #wiosnawkapeluszu2021 #MiedzynarodowyDzieńTeatru #wspieramykulturę #złapwiosnęwjaworze

Czy czujecie już wiosnę?
Można ją złapać w Jaworze!

Kultura w rozkwicie na wiosnę.... Nareszcie wracamy z ofertą na żywo i zapraszamy! Będziemy gościć same gwiazdy. Na początek Michał Pałubski poprawi nam humory serwując dużą dawkę śmiechu. W pierwszy dzień wiosny zapraszamy na happening - Złap Wiosnę w Jaworze - pssst...wiosna pojawi się w towarzystwie radosnych muzyków z Amadeus Marching Band w trzech miejscach w Jaworze 15:00 Plac zabaw k. Stadionu Miejskiego, 16:00 - Plac zabaw OSW Jawornik i 17:00 Plac zabaw Orlik Przyrzecze.

Wiosenne przebudzenie w Teatrze zapowiada się komediowo - dwa spektakle "Babski przekręt" w gwiazdorskiej obsadzie: Małgorzata Lewińska, Matylda Damięcka, Ewa Kuklińska i Agata Załęcka i "Mąż zmarł, ale już mu lepiej" w wykonaniu grupy teatralnej działającej przy Jaworskim Ośrodku Kultury.

Jaworska Wiosna zawsze nosi kapelusz. Dołączcie się do zabawy i stwórzcie własne wiosenne nakrycie głowy, jak co roku, zgłoście się do gminnego konkursu "Wiosna w kapeluszu", który jest kierowany do przedszkolaków i dzieci z klas 1-8.

Serdecznie zapraszamy, tym bardziej, że marcu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru.
Jaworski Ośrodek Kultury 2021