Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Letnie Warsztaty Muzyczne/Międzypokoleniowa Orkiestra Jazzowa

2021-07-01 10:25:33, dodał: Joanna, kategoria: ecmen
Zapraszamy młodzież i seniorów do wzięcia udziału w Letnich Warsztatach Muzycznych.

Warsztaty skierowane są do instrumentalistów (trąbka, klarnet, saksofon, tuba, flet, gitara, instrumenty klawiszowe, bas, perkusja) bez względu na poziom zaawansowania, celem jest rozwijanie muzycznego talentu oraz kreatywna praca zespołowa.
W ramach zajęć warsztatowych odbędą się próby jazzowej orkiestry, podczas których będziecie wspólnie pracować nad repertuarem i poznawać szereg zagadnień związanych z jazzem i grą w zespole, takich jak: swing, feeling, artykulacja, praca nad brzmieniem czy improwizacja.
Nasza kadra to doświadczeni muzycy, absolwenci studiów jazzowych Akademii Muzycznej we Wrocławiu.
Finałem warsztatów będzie koncert Międzypokoleniowej Orkiestry Jazzowej, który odbędzie się w 18 lipca o g. 18:00 w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa (ECMEN).
Termin warsztatów: 12–16.07.2021
Miejsce warsztatów: Europejskie Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa (ECMEN)
Warsztaty są bezpłatne
Ilość miejsc ograniczona
Formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/GLdojvaDigmPKy7q9
Wykładowcy / prowadzący warsztaty:
Przemysław Michalak
Andrzej Michalak
Zdzisław Babiarski
Więcej informacji:
warsztaty2021@psj.wroclaw.pl
Organizator:
Polskie Stowarzyszenie Jazzowe Wrocław
Współorganizator:
Jaworski Ośrodek Kultury
Koordynatorka warsztatów:
Maja Szatkowska
e-mail: maja.szatkowska@jok.jawor.pl
Partnerzy:
Gmina Jawor, Jaworski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Europejskie Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa
Patroni medialni:
Radio Plus Legnica, Telewizja Jawor, Gazeta Strzegomska, Radio Sudety
Sfinansowano ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego
Patronat nad wydarzeniem objął
Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego
Marcin Krzyżanowski
Jaworski Ośrodek Kultury 2021