Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Konkurs Plastyczny - Anielskie Anioły

2021-11-17 11:05:02, dodał: Joanna, kategoria: teatr
Wystartowała IX edycja Konkursu Plastycznego ,,Anielskie Anioły" . Okres przedświąteczny owiany jest zapachem cynamonu, blaskiem migoczących świec i ciepłem rodzinnej atmosfery. Konkurs ten daje możliwość wczucia się w owy nastrój. Poczuj magiczny klimat, który podczas pracy nad konkursowym aniołem zostanie wpleciony w jego skrzydła. Niechaj magia świąt zagości w naszych domach. Zapraszamy do wzięcia udziału. Na zwycięzców czekają magiczne nagrody.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach: I Kategoria - dzieci przedszkolne (prace indywidualne i grupowe), II Kategoria - dzieci szkolne (7-15 lat), III Kategoria - młodzież i dorośli (16+). Technika wykonywania prac jest dowolna ( bibuła, gips, karton, masa solna, tkaniny itp.) Prace należy składać osobiście w siedzibie Jaworskiego Ośrodka Kultury w nieprzekraczalnym terminie do 10.12.2021r.

Regulamin
Jaworski Ośrodek Kultury 2021