Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

"Zanurzeni w obrazie" - półmetek

ostatnia aktualizacja: 2012-11-11 08:33:28, dodał: Renata
Półmetek projektu za nami!

Oto półmetek projektu za nami! Projekt pt.: „Zanurzeni w obrazie” Jaworskiego Ośrodka Kultury został dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+. Edukacja artystyczna. Partnerami projektu została Szkoła Podstawowa nr 1 i Szkoła Podstawowa nr 5 a dokładnie dwie klasy - klasa IV i klasa II. Uczniowie z obu placówek co tydzień w miesiącu październiku spotykali się w pracowniach JOK na specjalnie dla nich zaprojektowanych warsztatach działań twórczych, artystyczno-teatralnych, integracyjnych. Wszystko rozpoczęła się 5 października „Poszukiwaniem obrazu poza obrazem”, czyli doświadczaniem faktury przedmiotów, odnajdywaniem struktury obrazu w otaczającym nas świecie. Gromadzeniem wiedzy na temat procesu budowania obrazu i udziału w nim samego artysty. Kolejne spotkania: Warsztaty artystyczno-teatralne pt.: „Animacja formy” oraz wyobraźni twórczej „Udźwiękowienie obrazu” wprowadziły dzieci w zupełnie nowe doznania związane z odczytywaniem obrazu. Młodsza grupa budowała obraz za pomocą ruchu i jednego środka wyrazu, grupa starsza wsłuchiwała się w dźwięki ukryte na XIX wiecznym dziele Martina Guhna. W drugą sobotę miesiąca obie klasy spotkały się na zajęciach integracyjnych oraz wystawie, która wpisana została w zakładane cele projektu przybliżając dzieciom kolejną nową technikę tworzenia obrazu. Spotkania pt: „Obraz malowany zmysłami” pomogły młodym adeptom sztuki w odkrywaniu narzędzi potrzebnych w tworzeniu. Grupa starsza zapoznawała się z różnorodnymi farbami i mediami – strukturami wizualnymi, grupa młodsza rozpoczęła swoją warsztatową przygodę od doświadczania zapachów ziemi, szelestów liści, dotyku kory drzew oraz „przenoszenia” natury na obraz. Ostatnia sobota miesiąca to wyczekiwany przez dzieci wyjazd do Wrocławia. Klasa II miała okazję zobaczyć największe dzieła mistrzów malarstwa i rysunku, spędzając dużo czasu m.in. przed obrazem Jana Matejki, a także ucząc się rozumieć sztukę współczesną, klasa IV w tym samym czasie na specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach kontynuowała naukę rozbudowywania dźwiękiem obrazu. Tym razem jednak czwartoklasiści sami byli i projektantami postaci na obrazie, i kompozytorami muzycznego tła, tworząc komputerową animację.

Przed nami kolejny miesiąc twórczej zabawy. Warsztatów plastycznych, lekcji muzealnych i w pracowni konserwatorskiej Muzeum Regionalnego w Jaworze, teatralnych form pracy z kostką. Warto dodać, że uczniowie obu klas pod czujnym okiem Pań: Agnieszki Olchówki i Anny Kuź w swoich szkołach tworzą prace plastyczne, które naklejone na specjalnie przygotowane sześciany posłużą jako element wiążący zakładane cele w projekcie i zbudują obraz w trójwymiarowej przestrzeni, również jako element wyjściowy będą metodą być może kolejnych spotkań w ramach współpracy Jaworskiego Ośrodka Kultury ze szkołami. Projekt zakończymy specjalnie przygotowaną etiudą młodzieży z sekcji teatralnej JOK, która pokaże młodym uczestnikom projektu możliwość wykorzystania kubików oraz wyeksponuje tworzone formy. Dla wszystkich widzów, rodziców, nauczycieli i uczniów przygotowana zostanie także wystawa dokumentująca spotkania dzieci oraz eksponująca ich prace.

Na zakończenie chcielibyśmy dodać, że w projekt zaangażowani są ludzie kultury i sztuki, artyści, aktorzy, instruktorzy artystyczni JOK, konserwatorzy i pracownicy muzeum. Zapraszamy serdecznie do dopingowania pracy dzieci na blogu naszego projektu: http://www.zanurzeniwobrazie-projekt-jok.blogspot.com/ oraz na stronę facebooka. O naszym projekcie można przeczytać także na: http://www.facebook.com/dkplus oraz stronie oficjalnej Dom Kultury +.
IMPREZY
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2018