Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Dzień Dziecka

2013-06-04 15:08:10, dodał: Ewelina
Pomimo deszczowej pogody Dzień Dziecka, organizowany przez Jaworski Ośrodek Kultury, odbył się w wesołej i bajkowej atmosferze. W Teatrze Miejskim na wszystkie dzieci czekał Pan Kleks, który przy pomocy swoich przyjaciół, zabrał przybyłych ochotników do Akademii.

Dzień Matki

2013-06-04 15:00:11, dodał: Ewelina
24 maja br. zgromadzona publiczność w Teatrze Miejskim miała ogromną przyjemność wysłuchania pięknego koncertu z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Piosenki Anny German w wykonaniu Agnieszki Babicz były wielką ucztą artystyczną.

III Jaworska Wegetariada

2013-05-16 14:49:44, dodał: Weronika
W sobotę, 11 maja, na terenie przy Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, po raz trzeci odbyła się Jaworska Wegetariada. Organizatorami przedsięwzięcia był Jaworski Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Aktywności Kulturalnej "TAK" Jawor. Impreza wystartowała o godzinie 12.00 i mimo deszczowej aury, od początku zgromadziła sporo uczestników.

Dzień Zwycięstwa

2013-05-13 13:45:09, dodał: Ewelina
8 maja odbyły się uroczyste obchody w ramach 68. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej w powiecie jaworskim. W wydarzeniu uczestniczyły delegacje samorządowe i kombatantów. W samo południe zostały złożone wiązanki kwiatów pod pomnikami pamięci narodowej. Część oficjalna obchodów odbyła się w Teatrze Miejskim.

222. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

2013-05-10 09:56:41, dodał: Ewelina
W Teatrze Miejskim o godz. 16.00 rozpoczął się koncert okolicznościowy "Witaj Majowa Jutrzenko", który był uwieńczeniem obchodów Konstytucji 3 maja.

Premiera spektaklu "Sprawy i sprawki dookoła ławki"

2013-04-26 11:33:04, dodał: Ewelina
W czwartek, 25 kwietnia br. miało miejsce wyjątkowe wydarzenie dla młodych artystów Teatru Pomponik, działającego przy Jaworskim Ośrodku Kultury, a mianowicie premiera ich spektaklu.

Koncert młodzieżowy

2013-04-22 21:52:48, dodał: Weronika
12 kwietnia, w kawiarni Europejskiego Centrum Młodziezy Euroregionu Nysa, odbył się kolejny kocert młodziezowy. Tym razem przed zgromadzoną publicznością wystąpili zdobywcy trzeciego miejsca podczas Wiosennego Przeglądu Piosenki Młodziezowej - Malwina Klich z zespołem Brain Waves. Wokalistka i zespół to członkowie sekcji muzycznej, działającej przy Jaworskim Ośrodku Kultury, prowadzeni przez instruktora Daniela Osiatyckiego.

XV Jaworskie Impresje Teatralne

2013-04-22 12:39:52, dodał: Ewelina
Po raz 15. Jaworski Ośrodek Kultury był organizatorem Jaworskich Impresji Teatralnych, które odbyły się w dniach 18-20 kwietnia 2013r. w Teatrze Miejskim. Uczestnicy konkursu podzieleni byli na cztery kategorie wiekowe: przedszkola, szkoły podstawowe klasy I – III, szkoły podstawowe klasy IV – VI, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Kraszankowe warsztaty w ECMEN

2013-04-12 15:25:13, dodał: Weronika
5 kwietnia 2013 r., w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, odbyły się Kraszankowe warsztaty. Poprowadział je jaworzanin - p. Bolesław Wiecheć i podczas nich, razem z dzieciakami z klasy II, Szkoły Podstawowej nr 5 (wych. p. Agnieszka Olchówka), doskonalił technikę wydrapywania różnych wzorów, na wcześniej barwionych jajkach.

Spektakl "Złota kaczka"

2013-04-10 15:10:30, dodał: Ewelina
W niedzielne popołudnie ponownie gościliśmy aktorów Teatru Rozrywki Trójkąt z Zielonej Góry. Tym razem wystąpili w przedstawieniu "Złota kaczka".
IMPREZY
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2018