Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Wieczór na obcasach w ECMEN

2013-03-13 16:29:44, dodał: Weronika
8 marca, w Dzień Kobiet po raz kolejny w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbył się „Wieczór na obcasach.” Już od godziny 13:00 wszystkie chętne panie mogły uczestniczyć w tzw. „babskiej sesji na wesoło.” Licznie zgromadzone jaworzanki tuż przed samą sesją zostały pomalowane przez profesjonalne makijażystki z firmy AVON, by następnie pozować do zdjęć aż do godziny 19:00.

Konkurs Recytatorski PEGAZIK - etap miejski i powiatowy

2013-03-05 09:17:34, dodał: Ewelina
W Teatrze Miejskim odbyła się już kolejna 18. edycja Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK - etapie miejski i powiatowy.

Spektakl "Mucha przed sądem"

2013-02-25 15:04:00, dodał: Ewelina
Tym razem w Jaworze pod liściem łupianu zgromadziły się owady, m. in. mucha, motyl, pająk.

Muzyczny wieczór w ECMEN

2013-02-25 11:08:36, dodał: Weronika
Kolejne koncerty młodzieżowe za nami.

Konkurs "Najpiekniejsze serce z byle czego"

2013-02-21 10:51:16, dodał: Robert Mazurek
15 lutego w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w ramach walentynek odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie V edycji konkursu „Najpiękniejsze serce z byle czego”, w którym udział brały dzieci przedszkolne, szkolne, młodzież i dorośli.

Wieczór walentynkowy w ECMEN

2013-02-21 10:40:35, dodał: Robert Mazurek
Dnia 14 lutego 2013 r. w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbył się wieczór Walentynkowy dla mieszkańców naszego miasta. Tego dnia, zakochani, którzy przybyli do kawiarni ECMEN, mogli wysłuchać

Recital Edyty Geppert

2013-02-05 08:40:40, dodał: Ewelina
Niezwykłą artystyczną osobowość - Panią Edytę Geppert - gościliśmy, po raz drugi, w naszym mieście.
Precyzyjnie wyreżyserowany recital był okazją do usłyszenia perełek piosenki literackiej. Z prostych, melodyjnych małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje. Po koncercie, w Foyer Teatru, wielbiciele talentu Pani Edyty Geppert mogli porozmawiać z artystką i otrzymać autograf.

Bajka "Sznurkowe skrzaty"

2013-02-05 07:48:00, dodał: Ewelina
W niedzielne popołudnie na scenie jaworskiego teatru pojawiły się "Sznurkowe skrzaty". W interaktywnej zabawie teatralnej wzięły udział nie tylko dzieci, ale również rodzice. Walorem całości było zderzenie aktorów w maskach w żywym planie z lalkami typu muppet oraz muzyką graną na żywo. Przedstawienie przygotował Teatr Wielkie Koło z Będzina. To autorski zespół Jacka Łabacza działający od 2000 roku. Jego nazwa zaczerpnięta jest z tytuł piosenki śpiewanej przez Elżbietę Mielczarek.

XV Powiatowy Konkurs Kolędniczy „Jaworskie Gody”

2013-01-21 12:29:04, dodał: Ewelina
Jaworski Ośrodek Kultury już od 15 lat jest organizatorem Powiatowego Konkursu Kolędniczego „Jaworskie Gody”. Na scenie Teatru Miejskiego przez 2 dni zaprezentowało się ponad 400 młodych artystów, solistów, grupy teatralne i wokalne z terenu powiatu jaworskiego.

Koncert Kolęd

2013-01-18 09:05:21, dodał: Ewelina
Koncert Kolęd został zorganizowany przez Jaworski Ośrodek Kultury z myślą o mieszkańcach miasta w każdym wieku. Punktualnie o godz. 18:00 występ rozpoczął zespół młodzieżowy „Sweet Voices” z własnymi aranżacjami utworów. Następnie zaprezentował się Chór „Albertówka” z repertuarem kolęd i pastorałek. Świąteczny, radosny koncert, trwający półtorej godziny, został nagrodzony gromkimi brawami.
Jaworski Ośrodek Kultury 2017