Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

WROSTJA

2013-10-18 17:25:42, dodał: Ewelina
18 października o godz. 12.00 uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Bolka w Jaworze mieli przyjemność obejrzenia monodramu Katarzyny Flader "Oczami mojej żony Bohumil Hrabal" wg Bohumila Hrabala. Spektakl odbył się w jaworskim teatrze w ramach 14. edycji Prezentacji Monodramów na Dolnym Śląsku, którą organizuje Wrocławskie Towarzystwo Przyjaciół Teatru.

Katarzyna Flader jest absolwentką Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie (2001) i politologii UKSW (2002). Doktor nauk humanistycznych, wykładowca akademicki Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Bolesława Prusa, zastępca redaktora naczelnego kwartalnika Kultura Media Teologia. Wielokrotna laureatka ogólnopolskich konkursów recytatorskich m.in. Nagrody Specjalnej Prezydenta Miasta Słupska za spektakl „Oczami mojej żony” na 55. OKR - Finału Turnieju Teatrów Jednego Aktora „Sam Na Scenie” Słupsk 2010. Spektakl był również prezentowany w ramach Wrocławskich Spotkań Teatrów Jednego Aktora oraz na Festiwalu Monodramów w czeskim Cheb.

„Oczami mojej żony. Bohumil Hrabal” to historia związku Eliski i Bohumila Hrabala widziana oczami żony pisarza.
„...warto wspomnieć Katarzynę Flader, która sięgnęła po literaturę zawsze świetnie sprawdzającą się w teatrze jednoosobowym, a wykorzystała ją, by w „Oczami mojej żony wg Bogumiła Hrabala opowiedzieć historię pewnej zwyczajnej kobiety w sposób najprostszy z możliwych. Na scenę weszła z walizką, w której zmieściła wszystko, co było jej potrzebne do narysowania postaci: najpierw jako szara myszka, nieco zagubiona, a potem jako pewna siebie elegancka dama. Miło było patrzeć na ową metamorfozę, zachodząca nie tylko w stroju, ale i zachowaniu bohaterki”.

(Elwira Militowska, „Scena”)

OCZAMI MOJEJ ŻONY. BOHUMIL HRABAL
na podstawie „Wesel w domu” Bohumila Hrabala (tłum. Piotr Godlewski)
scenariusz: Katarzyna Flader, Jan Zdziarski
reżyseria: Jan Zdziarski

IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020