Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Dyktando

2016-09-23 12:21:04, dodał: małgosia
Po raz szósty smaczki ortograficzne zostały zaserwowane podczas kolejnej edycji Jaworskiego Dyktanda. Tym razem tekst naszpikowany był bogatym menu zawierającym m.in. bażanta pieczonego w brytfannie, risotto z szafranem czy też sałatę ze szczeżui z żętycą i serem brie.

22 października w Teatrze Miejskim uczniowie podstawówek, gimnazjów, licealiści i studenci przystąpili do pisania VI Jaworskiego Dyktanda. Do walki z bykami przystąpili również dorośli – jedni z naukowymi tytułami, inni bez wyższego wykształcenia. Jak się okazuje miłość do poprawnej polszczyzny nie zna granic.

Mistrzem ortografii okazał się mieszkaniec Nowej Soli. W kategorii „dzieci” najpoprawniej dyktando napisała uczennica Szkoły Podstawowej nr 1, drugi był uczeń Szkoły Podstawowej nr 5, trzecia – uczennica Szkoły Podstawowej nr 5. Laureaci w kategorii „młodzież” to jaworzanki – uczennice I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze oraz Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego. W kategorii dorośli zwyciężył mieszkaniec Nowej Soli, miejsce drugie i trzecie należało do dwóch jaworzanek.

Podczas ceremonii wręczania nagród radny powiatu przekazał inicjatorce jaworskich dyktand, p. Jolancie Borkowskiej-Jadowskiej, pióro, jako podziękowanie za promocję poprawnej polszczyzny na terenie powiatu jaworskiego. Organizatorzy wydarzenia dziękują uczestnikom za udział w zabawie, jaworskim polonistkom za pracę w komisji, mediom za skuteczne nagłośnienie imprezy i sponsorom – jaworskim cukiernikom oraz posłowi za ufundowanie nagród.
Jaworski Ośrodek Kultury 2020