Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Ferii 2018 z JOKusiem - dzień 2

2018-01-17 09:35:59, dodał: Paweł Opaliński
W dniu 16.01 od godz. 9:00 do 15:00 w Jaworskim Ośrodku Kultury odbył się drugi dzień Ferii 2018 z JOKusiem. Zajęcia rozpoczęły się od spotkania z Policjantem, p. Józefem Kolanek z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze. Poruszane były ważne tematy na temat bezpieczeństwa w czasie ferii i nie tylko. Wykonywane były odgrywane scenki improwizowane, w których np. jedna osoba uległa upadkowi, a reszta grupy uczyła się, jak prawidłowo jej pomóc (np. pozycja boczna ustalona).

Dzieci mogły także osobiście wykonać rozmowę z osobą dyżurną z KPP w Jaworze, podczas której mogły sprawdzić tożsamość Pana Policjanta. Nawiązała się bardzo ożywiona dyskusja. Ku uciesze dzieci, Panie prowadzące zajęcia miały za zadanie napisać pisemny sprawdzian, weryfikujący ich wiedzę odnośnie numerów alarmowych. Panie zdały na 6 (ufffff….). Za wielkie zaangażowanie Pan Policjant wręczył każdemu coś na osłodę.
Kolejnym punktem programu było spotkanie ze Strażakami z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze (Krzysztof Piwko i Wojciech Iwaniszyn). Na płytę Jaworskiego Rynku wjechał wóz bojowy/strażacki, do którego wszyscy chętni mogli później wejść do środka. Panowie Strażacy nawiązali gorącą dyskusję z „Feriusiami”. Zostały zdradzone pewne tajniki pracy strażaka od kuchni. Żarliwi słuchacze dowiedzieli się między innymi, jak reagować na zagrożenie pożarem. Dyskusje trwały dobrych kilkadziesiąt minut. W paru słowach nie da się tego opisać; (od pożaru domu do „pożaru” na patelni ;). Nie każde źródło ognia przecież gasi się wodą. Nasycone widzą dzieci, na szczęście wcześniej wykonały piękne prace plastyczne dla Strażaków, które z wielką wdzięcznością im wręczyły.
Spotkania z profesjonalistami (Policjant i Strażacy) to naprawdę ogromna dawka wiedzy, która może w przyszłości się przydać. Być może dzięki takim wykładom „Feriusie” zaskoczą wiedzą i zaradnością swoich rodziców czy kolegów.
Powrót do zajęć w pracowni plastycznej JOK pozwolił dzieciom na wyzwolenie własnej spontaniczności i kreatywności. Dzieci opowiadały o sobie, o swoich zwierzętach. Rozgrywały się zabawy i konkursy ruchowe z użyciem balonów i innych atrybutów. Dzieci ćwiczyły koordynację i animowały balony. Był to etap zajęć bardzo dynamiczny.
Na koniec dzieci wycinały i ozdabiały dla siebie maski według własnego pomysłu, które będą wykorzystane podczas kolejnych zajęć w Teatrze Miejskim w Jaworze.
Jaworski Ośrodek Kultury 2019