Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Ferii 2018 z JOKusiem - dzień 3

2018-01-18 09:28:26, dodał: Paweł Opaliński
W dniu 17.01.2018 r. w ramach Ferii 2018 z JOKusiem cała grupa wybrała się na wycieczkę do Wrocławia. Mieliśmy przyjemność zwiedzić Wystawę „Świat Tytusa, Romka i A`Tomka”, gdzie oprócz samych eksponatów i plansz informacyjnych były też takie atrakcje, przy których można było manualnie popracować (pobawić się :) ).

Umysły dzieci były stymulowane dzięki rozwiązywanym zadaniom na poszczególnych etapach wycieczki. Wystawa jest poświęcona pracy Henryka Jerzego Chmielewskiego (pseudonim: Papcio Chmiel). Gorąco polecamy odwiedzić to miejsce; to świat, który zafascynuje nie tylko „małych”, ale i „dużych” miłośników słynnego Komiksu.
W nagrodę za poprawnie rozwiązane quizy dzieci mogły zwiedzić drugą wystawę multimedialną pt. „Wrocław 1945-2016”. Wystawa ta składa się z ośmiu części ułożonych chronologicznie. Pierwsza część poświęcona jest m.in. historii przesiedlenia mieszkańców Kresów Wschodnich w czasach II RP do Wrocławia, gdzie znaleźli nowy dom. Ich losom poświęcona jest część „Obce miasto”.
Jedną z wielu rzeczy, które przyciągnęły uwagę dzieci były m.in. rekonstrukcje: starej kamienicy, sklepu mięsnego z czasów komuny (ku zaskoczeniu dzieci w asortymencie sklepu znalazł się tylko smalec…). Na wystawie dzieci zobaczyły także kiosk z mydłami i papierem toaletowym, celę więzienną, klasę szkolną z oryginalnymi ławkami z okresu tuż po wojnie – odtworzenie tych obiektów to naprawdę dawka dużej ekscytacji dla widza.
Przewodnik grupy wprowadził nas także w temat Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Ta wystawa to prawdziwa podróż w czasie, której nie wolno opowiadać, bo po prostu „trzeba!!!” ją zobaczyć... Doświadczyć, wysłuchać, by uronić łzę i docenić czasy, w których żyjemy. Każdy ma inną wrażliwość, więc przeżyje to na swój sposób.
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Centrum Historii Zajezdnia i zapoznania się z ofertą obu atrakcji:
http://www.zajezdnia.org/portfolio/centrum-historii-zajezdnia/
Jaworski Ośrodek Kultury 2019