Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

ŻEGLARZE SIEDMIU MÓRZ

2018-02-13 11:27:52, dodał: Paweł Opaliński
W ramach cyklu spektakli teatralnych dla dzieci w Teatrze Miejskim w Jaworze, odbyło się przedstawienie teatralne pt.”Żeglarze siedmiu mórz”. Spektakl skierowany był dla starszych dzieci od 4 roku życia. Przedstawienie oparte na motywach żeglarskich, w których były zaprezentowane historie „wilków morskich”, piosenki szantowe i motywy baśniowe. Bogata scenografia i barwne stroje oraz efekty świetlne i dźwiękowe pozwoliły widzom na doświadczenie wielu bodźców i wrażeń.

Dzięki irlandzkiej muzyce folkowej w stylu ceili w teatrze stworzył się niesamowity klimat. Aktorzy zapraszali dzieci na scenę, aby aktywnie brały udział w tworzeniu przedstawienia. Były też sytuacje gdy to aktorzy schodzili ze sceny do widzów i tam przenosili grę aktorską, dzięki czemu nie było wyraźnej granicy między sceną a widownią. Wskazane były wzorce zachowania, dzięki którym dzieci mogły uczyć się odróżniać dobro od zła.
Jaworski Ośrodek Kultury 2019