Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

CZADOWA MAJÓWKA

2019-05-07 14:15:51, dodał: Paweł Opaliński
Po uroczystej mszy świętej, oprawionej w Kościele św. Marcina, odbył się występ artystyczny Chóru Albertówka oraz Legnickiego Zespołu Pieśni i Tańca pod kościolem Św. Marcina.

Zaś w parku miejskim odbył się 1 Piknik z Psem w czasie którego odbyły się tematyczne warsztaty, pokazy, zabawy.

Specjalne podziękowania kierujemy dla wszystkich, którzy poświęcili swój wolny dzień i byli z nami:
- Champion Ośrodek Szkolenia Psów, Legnica i wszyscy właściciele psiaków w czasie pokazu szkolenia
- Fotodogia i Fotografia Okolicznościowa - Mateusz Ratajczak za przepiękne zdjęcia
- GAJA HOTEL DLA PSÓW za porady dla adoptujących zwierzęta,
- Crazy DOGGY za podady dotyczące o pielęgnacji pupila,
- Mateusz Mateusz Górak z Husse Cuprum za porady dietetyczne,
- TOZ Lubin za warsztaty z pierwszej pomocy przedweterynaryjnej,
- WenderEDU Business Center za przekazanie nagrody i systematyczne wsparcie,
- Lenart Visage za przepiękne malunki na twarzach dzieci,
- Young-Pros - Marketing i Konferencje za przepiękne projekty graficzne,
- Stowarzyszenie Legnickie POLE i Sołectwo Legnickie POLE za ogrooooomne serducha dla zwierzaków,
- Toyota Dobrygowski za wsparcie i nagrodę,
- AEP Vorenus Jawor za warsztaty samoobrony i wrzutkę do puszki,
- Cukiernia Furtak za prześliczny i przesmaczny tort,
- P.H. MARABUT Annie Furmanik oraz MARABUT BIS Marzenie Furmanik,
- Josera za zestawy prezentowe najwyższej jakości,
- Belcando za prezenty dla psiakówi ich właścicieli,
- Brit zapodarowanie zestwów prezentowych,
- Harcerzom z 44 Ratownicza drużyna harcerska "Rosomaki" za opiekę i naukę oraz wszyyyyyyystkim Wolontariuszom Gościom i Przyjaciołom.

Na jaworskiej scenie - zespół ŁOBUZY, znany z takich przebojów jak „Ona czuje we mnie pieniądz”, „Łobuz kocha najbardziej” czy "Zbuntowany Anioł" oraz zespół JACARO z przebojem „Bella Ciao”, a dyskotekę rozkręca Maciej Wowk.

Podczas drugiego dnia Czadowej Majówki o sporą porcję mocnych wrażeń postarał się Grzegorz LENART i jaworski VORENUS organizując w sportach walki Jaworską Ligę Sportów Walki. Po raz pierwszy w Jaworze zorganizowano Międzyzakładowe Zawody w Paintballu w którym wzieli udział IS Polska, Zakład Kuźnia w Jaworze, ekipa z Urzedu Miasta oraz BERA TEAM.

W Majówka Jaworskich Stowarzyszeń wzieli udział:
- Pływające Dzieciaki – Nauka Pływania Justyna Werbel - Strefa aktywnego dzieciaka
- Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Osobom Uzależnionym, Osobom Współuzależnionym oraz Ofiarom Przemocy "Azyl",
- Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem, Zespołem Aspergera i Mutyzmem Selektywnym "Budujemy Mosty"
- Stowarzyszenie Charytatywne „Damy Radę”,
- Sportowa Akademia Teakwon-do, której czlonkowie wykonali niesamowity pokaz sztuki walki,
- Strefa kobiety na której można było zapoznać się z naturalnymi kosmetykami.

Równoczesnie na scenie odbywały się koncerty, między innymi wystapiły dziecięce sekcje wokalne Jaworskiego Ośrodka Kultury Sweet Voices oraz Euforia. Następnieoncert Kus Kus Klan oraz zespołu JULY SNOW. Zaspiewala na scenie Blanka Wdowiak, Marcin Malinowski, Paweł Kwapiszewski. Saportem był koncert zespołu Piękni Wiecznie Młodzi z Jaworskiego Stowarzyszenia „Damy Radę”. Gwiazdą wieczoru był Czadomen, który porwał publiczność i zachęcil do wspólnego śpiewania. Następnie odbyła się dyskoteka z Maciejem Wowk.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za pomoc przy organizacji, za wsparcie, fantastyczne pomysły, świetne inicjatywy, poświęcony czas i mnóstwo pozytywnej energii! Z takimi ludźmi można zmieniać świat.
Jaworski Ośrodek Kultury 2019