Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Słoneczny Uśmiech

2019-06-03 12:30:58, dodał: Paweł Opaliński
21 edycja Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca „Słoneczny Uśmiech” odbyła się w przeddzień obchodów Dnia Dziecka, Jaworski Ośrodek Kultury przygotował dla najmłodszych wiele niespodzianek i atrakcji. Było muzycznie, energetycznie, kolorowo i oczywiście słodko.


Świętowanie tradycyjnie rozpoczęła barwna i wesoła parada wokół Rynku. W rytmach Zumby, którą poprowadziła pani Iza Kowalska z K-Dance Studio, dzieci chętnie dały porwać się w wir zabawy. Po raz kolejny miały okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalno-taneczne.
Jury w składzie Ewelina Szynkler Wiceburmistrza Miasta Jawora, Jan Mazurek, Blanka Wdowiak i Elżbieta Regulska postanowiło przyznać w konkursie atrakcyjne nagrody, które trafiły do:
- grupy Ważniaków z Przedszkola Publicznego nr 2 za zajęcie pierwszego miejsca.
- grupy Biedroneczki z Przedszkola nr 4 ul. Chopina 10 za zajęcie drugiego miejsca,
- grupy Średniaki z Przedszkola Niepublicznego Prymusek za zajęcie trzeciego miejsca,
- oraz nagroda specjalna za udział do grupy Maleństwa z Przedszkola Publicznego nr 8.
Na scenie zaprezentowała się grupa Żółte jedyneczki z Przedszkola Publicznego nr 4 z oddziałami zamiejscowymi z ul. Dmowskiego 5 ze swoim gościnnym występem.
Niespodzianką był występ aktorów z Teatru w Ruchu, który przeniósł uczestników w świat fantazji i zaprosił do czynnego udziału w przedstawieniu pt. „Balonowe Podróże”.
Wszystkim dzieciom (tym mniejszym i tym już troszkę większym) życzymy dużo radości, uśmiechu od ucha do ucha, zdrówka oraz spełnienia najskrytszych, dziecięcych marzeń.
Jaworski Ośrodek Kultury 2019