Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

XXV Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik"

2020-03-05 20:43:25, dodał: Paweł Opaliński
Za nami XXV Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik" - etap miejski. Przegląd odbył się 27.02. 2020 r. w Teatrze Miejskim w Jaworze.
W kategorii "młodsi" przyznano następujące miejsca:
I miejsce - Natalia Koniak
II miejsce - Emma Gotowska
ex aequo:
III miejsce - Zofia Poniewierska
III miejsce - Wojciech Motyka

W kategorii "starsi":
I miejsce - Katarzyna Mroczek
II miejsce - Julia Wiśniewska

Laureaci I i II miejsc w każdej z kategorii wiekowej wystąpią podczas eliminacji powiatowych, które odbędą się w Teatrze Miejskim w Jaworze 17.03.2020 r. o godz. 9:00. Czekamy na Was!
Gratulujemy zwycięzcom, a także wszystkim uczestnikom konkursu. Wielkie podziękowania dla Waszych instruktorów, nauczycieli, opiekunów artystycznych, którzy wspierali Was dziś, ale także podczas przygotowań do konkursu.
Jury obradowało w składzie:
Anna Łukaszewska - nauczyciel j. polskiego w LO nr 1 - przewodnicząca jury
Angelika Olecka - nauczyciel j. polskiego w PCKZiU
Marta Pawłowska - nauczyciel w SP5
Ewa Suchecka - psycholog w Powiatowym Ośrodku Rozwoju Edukacji
Hanna Hołub - pracownik JOK - sekretarz jury
Dziękujemy serdecznie za profesjonalną i z oddaniem wykonaną pracę.

Dyrekcja oraz kadra Jaworskiego Ośrodka Kultury
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020